אלטשולר שחם (00) כספית ניהול נזילות
החליקו למדדים נוספים ←
בקרן כספית הדגש הוא תשואה קצרה, נזילות, מח״מ, רגישות לריבית והרכב מכשירים.
ביצועים
תשואת הקרן מול ממוצע קרנות כספית שקלית, בהתאם לתקופה שנבחרה.
החליקו למדדים נוספים ←
הקרן מעל חציון הקטגוריה ב־0.1 נקודות אחוז ב־12 החודשים האחרונים.
נזילות ומח״מ
נתוני נזילות ומח״מ המותאמים לקרן כספית.
הקרן נמצאת ברבעון העליון בתשואה ל־12 חודשים מבין 34 קרנות כספית שקלית, עם רמת סיכון קרובה לחציון המסלול.
סיכון וריבית
רגישות לשינויי ריבית ותנודתיות קצרה.
רגישות לריבית — שינוי משוער במחיר (%) לכל 1% שינוי בריבית. · סטיית תקן — תנודתיות התשואה. · חשיפת מט״ח — שיעור הנכסים שאינם שקליים.
מחשבון השקעה
סימולציה לפי סכום השקעה, תקופה ותשואה משוערת.
החישוב אינו כולל מס רווחי הון או שינוי בדמי הניהול.
חשיפות והרכב
התפלגות הנכסים והחשיפות המרכזיות לפי הדיווח האחרון (31.08.2026).
חשיפות מרכזיות
- 100% ישראלמרכז הכובד בתיק
- 0% חו״ללפי דיווח אחרון
- 0% מט״חלפי דיווח אחרון
- 0% מניות חו״ללפי דיווח אחרון
- 5.47% לא סחירלפי דיווח אחרון
חלוקת נכסים
- 0% מניות
- 0% אג״ח ממשלתי
- 45.21% אג״ח קונצרני
- 50.96% מזומן
- 3.83% אחר
מכשירים בפועל
פיקדונות, מק״מ ואג״ח קצר לפי הדיווח האחרון.
ע״פ עדכון חודשי אחרון של הגוף המנהל · 31.08.2026
Top 5 מכשירים
50.96% מסך נכסי הקרן- 1.פקדון בבנק מסוים16.61%2,044.4 מ׳ ₪
- 2.מלווה קצר מועד 101611.33%1,394.5 מ׳ ₪
- 3.מלווה קצר מועד 91610.92%1,344.6 מ׳ ₪
- 4.מלווה קצר מועד 111610.90%1,342.3 מ׳ ₪
- 5.מלווה קצר מועד 3171.20%147.6 מ׳ ₪
יתר האחזקות 49.04%
אין אחזקות במדדים ו־ETF בדיווח האחרון של הקרן.
Top 10 מכשירים
10.86% מסך נכסי הקרן- 1.אלה פקדון אגח י1.46%179.9 מ׳ ₪
- 2.מיכל פקדונות אגח א1.23%151.9 מ׳ ₪
- 3.אלה פקדונות אגח ו1.17%144.0 מ׳ ₪
- 4.פאי פיקדונות אגח א1.15%142.1 מ׳ ₪
- 5.הראל פיקדון אגח ד1.14%140.2 מ׳ ₪
- 6.לאומי מסחרי 121.05%129.6 מ׳ ₪
- 7.גלעד פקדון אגח א0.96%118.2 מ׳ ₪
- 8.דיסק מנ מסחרי 90.94%115.2 מ׳ ₪
- 9.נאווי נעמ 11-לא סחיר0.90%110.5 מ׳ ₪
- 10.מזרחי טפחות הנפ מסחרי 60.86%105.8 מ׳ ₪
יתר האחזקות 89.14%
אין אחזקות במט״ח בדיווח האחרון של הקרן.
Top 1 מכשירים
4.18% מסך נכסי הקרן- 1.פקדון לזמן קצוב בבנק מסוים4.18%514.2 מ׳ ₪
יתר האחזקות 95.82%
נתונים היסטוריים
נתונים חודשיים: תשואה, יצירות, פדיונות ושווי נכסים.
החליקו שמאלה לעמודות נוספות ←
| חודש | יצירות (מ׳ ₪) | פדיונות (מ׳ ₪) | זרימה נטו (מ׳ ₪) | שינוי נכסים (מ׳ ₪) | נכסים (מ׳ ₪) | חודשי (%) | YTD (%) | שנה (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10/26 | — | — | -45 | -12 | 12,299 | +0.27% | +3.14% | +3.85% |
| 09/26 | — | — | 451 | 484 | 12,310 | +0.28% | +2.86% | +3.95% |
| 08/26 | 1,631 | 1,180 | 452 | 402 | 11,826 | +0.27% | +2.58% | +4.05% |
| 07/26 | 1,752 | 1,384 | 368 | 715 | 11,424 | +0.29% | +2.31% | +4.14% |
| 06/26 | 2,469 | 1,793 | 676 | 710 | 10,709 | +0.35% | +2.01% | — |
| 05/26 | 2,010 | 1,335 | 675 | 1,460 | 9,999 | +0.34% | +1.66% | — |
| 04/26 | 2,570 | 1,142 | 1,428 | 1,206 | 8,539 | +0.35% | +1.32% | — |
| 03/26 | 2,740 | 1,557 | 1,183 | 1,820 | 7,334 | +0.28% | +0.96% | — |
| 02/26 | 2,679 | 879 | 1,799 | 2,529 | 5,513 | +0.32% | +0.68% | — |
| 01/26 | 3,247 | 733 | 2,514 | 550 | 2,984 | +0.35% | +0.35% | — |
| 12/25 | 1,206 | 665 | 541 | 440 | 2,434 | +0.34% | +1.80% | — |
| 11/25 | 730 | 298 | 432 | 231 | 1,994 | +0.36% | +1.46% | — |
| 10/25 | 555 | 331 | 224 | 708 | 1,763 | +0.36% | +1.10% | — |
| 09/25 | 981 | 278 | 703 | 566 | 1,054 | +0.38% | +0.74% | — |
| 08/25 | 727 | 164 | 563 | — | 489 | +0.36% | +0.36% | — |
| 07/25 | — | — | — | — | — | 0.00% | — |
| שנה | יצירות (מ׳ ₪) | פדיונות (מ׳ ₪) | זרימה נטו (מ׳ ₪) | נכסים בסוף השנה (מ׳ ₪) | תשואה שנתית (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (10 ח׳) | — | — | 9,501 | 12,299 | +3.14% |
| 2025 (6 ח׳) | — | — | 2,463 | 2,434 | +1.80% |
הסכומים במיליוני ₪ · מקור: הבורסה לניירות ערך (DataWise).
קרנות דומות
חלופות מאותה קטגוריה להשוואה.
דיווחים ומסמכים
מסמכים אחרונים לצפייה ולהורדה.
עלויות
ממוצעי דמי הניהול והעלות השנתית במסלול.
- 0.06% ממוצע דמי ניהול שנתיים
- 0.01% ממוצע דמי נאמנות
- 0.07% ממוצע עלות כוללת
הממוצעים מבוססים על הקרן והקטגוריה; אין עמלת יציאה.
הנתונים להמחשה בלבד ואינם מהווים המלצה.