אנליסט (6F) מניות ממונפת
החליקו למדדים נוספים ←
בקרן נאמנות מוצגים מחיר פדיון (138.16 אג׳ ל־4.11.26), דמי ניהול, מדד ייחוס, סיכון ואחזקות בפועל.
ביצועים
תשואת הקרן מול ממוצע קרנות ממונפות בסיכון גבוה, בהתאם לתקופה שנבחרה.
החליקו למדדים נוספים ←
הקרן מעל חציון הקטגוריה ב־7.6 נקודות אחוז ב־12 החודשים האחרונים.
מיקום בקטגוריה
כיצד הקרן ממוקמת מול קרנות ממונפות בסיכון גבוה.
הקרן נמצאת מעל החציון בתשואה ל־12 חודשים מבין 26 קרנות ממונפות בסיכון גבוה, עם רמת סיכון נמוכה מחציון המסלול.
סיכון
מדדי תנודתיות וירידה ביחס לקבוצה.
שארפ — תשואה ביחס לסיכון; גבוה יותר עדיף. (12 חודשים מעל ריבית בנק ישראל) · סטיית תקן — מידת התנודתיות; נמוכה יותר יציבה יותר. · ירידה מרבית — הירידה החדה ביותר משיא לשפל ב־12 חודשים.
מחשבון השקעה
סימולציה לפי סכום השקעה, תקופה ותשואה משוערת.
החישוב אינו כולל מס רווחי הון או שינוי בדמי הניהול.
חשיפות והרכב
התפלגות הנכסים והחשיפות המרכזיות לפי הדיווח האחרון (31.08.2026).
חשיפות מרכזיות
- 100% ישראלמרכז הכובד בתיק
- 0% חו״ללפי דיווח אחרון
- 14.57% מט״חלפי דיווח אחרון
- 0% מניות חו״ללפי דיווח אחרון
- 0% לא סחירלפי דיווח אחרון
חלוקת נכסים
- 100% מניות
- 0% אג״ח ממשלתי
- 0% אג״ח קונצרני
- 0% מזומן
- 0% אחר
הרכב נכסים בפועל
האחזקות המדווחות מכסות 100% מסך נכסי הקרן. האחזקות עצמן מסתכמות ב־103.85%: החשיפה מושגת גם דרך עסקאות החלף ונגזרים, ושוויין השלילי מקזז את העודף.
ע״פ עדכון חודשי אחרון של הגוף המנהל · 31.08.2026
Top 10 מניות
29.51% מסך נכסי הקרן- 1.טלסיס מ"ר 1 ש"ח3.59%
- 2.אנרג'יקס3.34%
- 3.נופר אנרג'י3.12%
- 4.עזריאלי קבוצה3.10%
- 5.דורסל החזקות2.97%
- 6.ארי נדלן) ארנה )השקעות2.78%
- 7.מגה אור2.77%
- 8.ביג2.65%
- 9.דלתא גליל2.64%
- 10.בזק חברה לתקשורת 1 ש"ח2.55%
יתר האחזקות 70.49%
Top 3 מדדים ו־ETF
17.39% מסך נכסי הקרן- 1.איביאי סל תא1256.00%0.1 מ׳ ₪
- 2.תכלית סל תא905.83%0.1 מ׳ ₪
- 3.MTFסל SP 500 ממ5.56%0.1 מ׳ ₪
יתר האחזקות 82.61%
Top 2 פיקדונות ומק״מ
10.22% מסך נכסי הקרן- 1.פיקדון בבנק מסוים5.24%0.1 מ׳ ₪
- 2.מלווה קצר מועד7174.98%0.1 מ׳ ₪
יתר האחזקות 89.78%
Top 1 מט״ח
14.57% מסך נכסי הקרן- 1.פיקדון בבנק מסוים14.57%0.2 מ׳ ₪
יתר האחזקות 85.43%
אין אחזקות בקטגוריה זו בדיווח האחרון של הקרן.
נתונים היסטוריים
נתונים חודשיים: תשואה, יצירות, פדיונות ושווי נכסים.
החליקו שמאלה לעמודות נוספות ←
| חודש | יצירות (מ׳ ₪) | פדיונות (מ׳ ₪) | זרימה נטו (מ׳ ₪) | שינוי נכסים (מ׳ ₪) | נכסים (מ׳ ₪) | חודשי (%) | YTD (%) | שנה (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10/26 | — | — | 0.3 | 0.2 | 1.4 | −4.15% | +11.16% | +15.15% |
| 09/26 | — | — | 0.0 | 0.0 | 1.2 | +1.35% | +15.97% | +28.82% |
| 08/26 | 0.2 | 0.2 | 0.0 | 0.1 | 1.2 | +0.82% | +14.42% | +35.15% |
| 07/26 | 0.2 | 0.0 | 0.2 | -0.1 | 1.1 | −4.14% | +13.50% | +35.98% |
| 06/26 | 0.1 | 0.1 | 0.0 | 0.3 | 1.2 | −6.89% | +18.40% | +46.23% |
| 05/26 | 0.4 | 0.1 | 0.3 | 0.1 | 0.9 | +4.37% | +27.16% | — |
| 04/26 | 0.1 | 0.1 | 0.0 | -0.2 | 0.8 | +10.52% | +21.84% | — |
| 03/26 | 0.2 | 0.4 | -0.1 | 0.0 | 1.0 | +0.20% | +10.25% | — |
| 02/26 | 0.1 | 0.1 | 0.0 | 0.1 | 1.0 | −0.61% | +10.03% | — |
| 01/26 | 0.1 | 0.1 | 0.0 | -0.4 | 0.9 | +10.71% | +10.71% | — |
| 12/25 | 0.1 | 0.5 | -0.4 | 0.0 | 1.3 | +4.87% | +23.50% | — |
| 11/25 | 0.3 | 0.2 | 0.0 | 0.6 | 1.3 | −1.22% | +17.77% | — |
| 10/25 | 0.7 | 0.1 | 0.5 | -0.1 | 0.7 | +7.23% | +19.22% | — |
| 09/25 | 0.1 | 0.2 | -0.2 | 0.0 | 0.8 | +6.33% | +11.19% | — |
| 08/25 | 0.1 | 0.1 | 0.0 | 0.4 | 0.8 | +1.43% | +4.57% | — |
| 07/25 | — | — | — | — | 0.4 | +3.09% | +3.09% | — |
| 06/25 | — | — | — | — | — | 0.00% | — |
| שנה | יצירות (מ׳ ₪) | פדיונות (מ׳ ₪) | זרימה נטו (מ׳ ₪) | נכסים בסוף השנה (מ׳ ₪) | תשואה שנתית (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (10 ח׳) | — | — | 0.5 | 1.4 | +11.16% |
| 2025 (7 ח׳) | — | — | 0.0 | 1.3 | +23.50% |
הסכומים במיליוני ₪ · מקור: הבורסה לניירות ערך (DataWise).
קרנות דומות
חלופות מאותה קטגוריה להשוואה.
דיווחים ומסמכים
מסמכים אחרונים לצפייה ולהורדה.
עלויות
ממוצעי דמי הניהול והעלות השנתית במסלול.
- 3.75% ממוצע דמי ניהול שנתיים
- 0.03% ממוצע דמי נאמנות
- 3.78% ממוצע עלות שנתית כוללת
הממוצעים משקפים את נתוני הקרן והקטגוריה; העלות בפועל עשויה להשתנות.
הנתונים להמחשה בלבד ואינם מהווים המלצה.