הראל מחקה (4A)י S&P 500 Momentum מנוטרלת מט"ח
החליקו למדדים נוספים ←
בקרן נאמנות מוצגים מחיר פדיון (130.31 אג׳ ל־4.11.26), דמי ניהול, מדד ייחוס, סיכון ואחזקות בפועל.
ביצועים
תשואת הקרן מול ממוצע קרנות מניות גיאוגרפי - מנוטרלת מט"ח, בהתאם לתקופה שנבחרה.
החליקו למדדים נוספים ←
הקרן מעל חציון הקטגוריה ב־3.7 נקודות אחוז ב־12 החודשים האחרונים.
מיקום בקטגוריה
כיצד הקרן ממוקמת מול קרנות מניות גיאוגרפי - מנוטרלת מט"ח.
הקרן נמצאת ברבעון העליון בתשואה ל־12 חודשים מבין 59 קרנות מניות גיאוגרפי - מנוטרלת מט"ח, עם רמת סיכון גבוהה מחציון המסלול.
סיכון
מדדי תנודתיות וירידה ביחס לקבוצה.
שארפ — תשואה ביחס לסיכון; גבוה יותר עדיף. (12 חודשים מעל ריבית בנק ישראל) · סטיית תקן — מידת התנודתיות; נמוכה יותר יציבה יותר. · ירידה מרבית — הירידה החדה ביותר משיא לשפל ב־12 חודשים.
מחשבון השקעה
סימולציה לפי סכום השקעה, תקופה ותשואה משוערת.
החישוב אינו כולל מס רווחי הון או שינוי בדמי הניהול.
חשיפות והרכב
התפלגות הנכסים והחשיפות המרכזיות לפי הדיווח האחרון (31.08.2026).
חשיפות מרכזיות
- 0.03% ישראללפי דיווח אחרון
- 99.97% חו״למרכז הכובד בתיק
- 0.24% מט״חלפי דיווח אחרון
- 99.97% מניות חו״ללפי דיווח אחרון
- 0% לא סחירלפי דיווח אחרון
חלוקת נכסים
- 99.97% מניות
- 7.04% אג״ח ממשלתי
- 34.08% אג״ח קונצרני
- 0% מזומן
- 0% אחר
החשיפה הכוללת 141.09% מנכסי הקרן — מעל 100% בשל חשיפה דרך חוזים עתידיים ונגזרים.
הרכב נכסים בפועל
האחזקות המדווחות מכסות 100% מסך נכסי הקרן. האחזקות עצמן מסתכמות ב־101.57%: החשיפה מושגת גם דרך עסקאות החלף ונגזרים, ושוויין השלילי מקזז את העודף.
ע״פ עדכון חודשי אחרון של הגוף המנהל · 31.08.2026
אין אחזקות במניות בדיווח האחרון של הקרן.
Top 10 אג״ח
16.79% מסך נכסי הקרן- 1.ממשלתית משתנה11/343.35%6.1 מ׳ ₪
- 2.ממשל שקלית03272.20%4.0 מ׳ ₪
- 3.מזרחי טפחות הנפ מסחרי61.66%3.0 מ׳ ₪
- 4.לאומי מסחרי101.55%2.8 מ׳ ₪
- 5.פועלים אגח1031.42%2.6 מ׳ ₪
- 6.פאי פיקדונות אגח ה1.39%2.5 מ׳ ₪
- 7.גב ים מסחרי41.38%2.5 מ׳ ₪
- 8.הראל פיקדון אגח ו1.34%2.4 מ׳ ₪
- 9.לאומי מסחרי141.28%2.3 מ׳ ₪
- 10.דיסק מנ מסחרי81.22%2.2 מ׳ ₪
יתר האחזקות 83.21%
Top 1 מדדים ו־ETF
4.82% מסך נכסי הקרן- 1.INVESCO S&P 500 MOMENTUM ETF4.82%8.8 מ׳ ₪
יתר האחזקות 95.18%
Top 10 פיקדונות ומק״מ
47.87% מסך נכסי הקרן- 1.פיקדון בבנק מסוים12.29%22.4 מ׳ ₪
- 2.מלווה קצר מועד10167.65%14.0 מ׳ ₪
- 3.מלווה קצר מועד11167.36%13.4 מ׳ ₪
- 4.מלווה קצר מועד6176.36%11.6 מ׳ ₪
- 5.מלווה קצר מועד12163.26%6.0 מ׳ ₪
- 6.מלווה קצר מועד7173.20%5.8 מ׳ ₪
- 7.מלווה קצר מועד2172.11%3.8 מ׳ ₪
- 8.מלווה קצר מועד8172.00%3.7 מ׳ ₪
- 9.מלווה קצר מועד1171.83%3.3 מ׳ ₪
- 10.מלווה קצר מועד5171.81%3.3 מ׳ ₪
יתר האחזקות 52.13%
Top 1 מט״ח
7.76% מסך נכסי הקרן- 1.COLLATERAL - סכומים שנסלקו ע"י הקרן בגין7.76%14.2 מ׳ ₪
יתר האחזקות 92.24%
אין אחזקות בקטגוריה זו בדיווח האחרון של הקרן.
נתונים היסטוריים
נתונים חודשיים: תשואה, יצירות, פדיונות ושווי נכסים.
החליקו שמאלה לעמודות נוספות ←
| חודש | יצירות (מ׳ ₪) | פדיונות (מ׳ ₪) | זרימה נטו (מ׳ ₪) | שינוי נכסים (מ׳ ₪) | נכסים (מ׳ ₪) | חודשי (%) | YTD (%) | שנה (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10/26 | — | — | 16 | 8.2 | 191 | −4.44% | +19.30% | +16.62% |
| 09/26 | — | — | 13 | 18 | 182 | +2.93% | +24.85% | +22.59% |
| 08/26 | 20 | 6.2 | 14 | -8.1 | 165 | +2.23% | +21.29% | +22.34% |
| 07/26 | 19 | 6.3 | 12 | 29 | 173 | −11.53% | +18.64% | +21.54% |
| 06/26 | 21 | 3.9 | 17 | 22 | 144 | +7.43% | +34.10% | +41.02% |
| 05/26 | 9.1 | 2.6 | 6.5 | 18 | 123 | +12.05% | +24.82% | +40.10% |
| 04/26 | 2.0 | 3.4 | -1.4 | -13 | 104 | +18.92% | +11.40% | +38.39% |
| 03/26 | 1.5 | 7.1 | -5.6 | -11 | 118 | −6.63% | −6.32% | +18.23% |
| 02/26 | 1.9 | 12 | -10 | -0.5 | 129 | −0.65% | +0.33% | — |
| 01/26 | 8.1 | 9.9 | -1.8 | 1.2 | 129 | +0.99% | +0.99% | — |
| 12/25 | 7.8 | 6.7 | 1.1 | 4.5 | 128 | +0.17% | +26.21% | — |
| 11/25 | 13 | 5.2 | 7.5 | 16 | 124 | −2.41% | +26.00% | — |
| 10/25 | 17 | 1.5 | 16 | 25 | 108 | +0.45% | +29.11% | — |
| 09/25 | 24 | 1.5 | 23 | 23 | 82 | +2.72% | +28.53% | — |
| 08/25 | 23 | 0.9 | 22 | 20 | 59 | +1.56% | +25.12% | — |
| 07/25 | — | — | 21 | 22 | 39 | +2.65% | +23.20% | — |
| 06/25 | — | — | 9.4 | 9.9 | 17 | +6.73% | +20.02% | — |
| 05/25 | — | — | 2.9 | 3.3 | 6.9 | +10.68% | +12.45% | — |
| 04/25 | — | — | — | — | 3.6 | +1.60% | +1.60% | — |
| 03/25 | — | — | — | — | — | 0.00% | — |
| שנה | יצירות (מ׳ ₪) | פדיונות (מ׳ ₪) | זרימה נטו (מ׳ ₪) | נכסים בסוף השנה (מ׳ ₪) | תשואה שנתית (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (10 ח׳) | — | — | 60 | 191 | +19.30% |
| 2025 (10 ח׳) | — | — | 103 | 128 | +26.21% |
הסכומים במיליוני ₪ · מקור: הבורסה לניירות ערך (DataWise).
קרנות דומות
חלופות מאותה קטגוריה להשוואה.
דיווחים ומסמכים
מסמכים אחרונים לצפייה ולהורדה.
עלויות
ממוצעי דמי הניהול והעלות השנתית במסלול.
- 0.50% ממוצע דמי ניהול שנתיים
- 0.03% ממוצע דמי נאמנות
- 0.53% ממוצע עלות שנתית כוללת
הממוצעים משקפים את נתוני הקרן והקטגוריה; העלות בפועל עשויה להשתנות.
הנתונים להמחשה בלבד ואינם מהווים המלצה.