דולפין (4D) מניות חו"ל
החליקו למדדים נוספים ←
בקרן נאמנות מוצגים מחיר פדיון (141.67 אג׳ ל־4.11.26), דמי ניהול, מדד ייחוס, סיכון ואחזקות בפועל.
ביצועים
תשואת הקרן מול ממוצע קרנות מניות כללי בחו"ל, בהתאם לתקופה שנבחרה.
החליקו למדדים נוספים ←
הקרן מעל חציון הקטגוריה ב־12.9 נקודות אחוז ב־12 החודשים האחרונים.
מיקום בקטגוריה
כיצד הקרן ממוקמת מול קרנות מניות כללי בחו"ל.
הקרן נמצאת ברבעון העליון בתשואה ל־12 חודשים מבין 50 קרנות מניות כללי בחו"ל, עם רמת סיכון קרובה לחציון המסלול.
סיכון
מדדי תנודתיות וירידה ביחס לקבוצה.
שארפ — תשואה ביחס לסיכון; גבוה יותר עדיף. (12 חודשים מעל ריבית בנק ישראל) · סטיית תקן — מידת התנודתיות; נמוכה יותר יציבה יותר. · ירידה מרבית — הירידה החדה ביותר משיא לשפל ב־12 חודשים.
מחשבון השקעה
סימולציה לפי סכום השקעה, תקופה ותשואה משוערת.
החישוב אינו כולל מס רווחי הון או שינוי בדמי הניהול.
חשיפות והרכב
התפלגות הנכסים והחשיפות המרכזיות לפי הדיווח האחרון (31.08.2026).
חשיפות מרכזיות
- 18.52% ישראללפי דיווח אחרון
- 81.48% חו״למרכז הכובד בתיק
- 90.19% מט״חלפי דיווח אחרון
- 81.48% מניות חו״ללפי דיווח אחרון
- 3.25% לא סחירלפי דיווח אחרון
חלוקת נכסים
- 81.48% מניות
- 0% אג״ח ממשלתי
- 1.28% אג״ח קונצרני
- 11.75% מזומן
- 5.49% אחר
הרכב נכסים בפועל
האחזקות המדווחות מכסות 100% מסך נכסי הקרן. האחזקות עצמן מסתכמות ב־101.32%: החשיפה מושגת גם דרך עסקאות החלף ונגזרים, ושוויין השלילי מקזז את העודף.
ע״פ עדכון חודשי אחרון של הגוף המנהל · 31.08.2026
Top 10 מניות
28.69% מסך נכסי הקרן- 1.IMPERIAL PETROLEUM INC3.84%4.1 מ׳ ₪
- 2.ABN AMRO BANK NV-CVA3.27%3.5 מ׳ ₪
- 3.MUENCHENER RUECKVER AG-REG3.05%3.2 מ׳ ₪
- 4.BERKSHIRE HATHAWAY INC-CL B2.98%3.2 מ׳ ₪
- 5.AT&T INC2.91%3.1 מ׳ ₪
- 6.BRISTOL-MYERS SQUIBB CO2.82%3.0 מ׳ ₪
- 7.בית זיקוק אשדוד2.64%2.8 מ׳ ₪
- 8.VODAFONE GROUP PLC-SP ADR2.48%2.6 מ׳ ₪
- 9.MOTOR OIL (HELLAS) SA2.36%2.5 מ׳ ₪
- 10.PEABODY ENERGY CORP2.34%2.5 מ׳ ₪
יתר האחזקות 71.31%
Top 1 אג״ח
1.28% מסך נכסי הקרן- 1.ג'י סיטי אג יז1.28%1.4 מ׳ ₪
יתר האחזקות 98.72%
Top 4 מדדים ו־ETF
13.29% מסך נכסי הקרן- 1.ISHARES PREFERRED & INCOME S4.88%5.2 מ׳ ₪
- 2.קסם AIB ETF מט וט 5ת 20צמ4.46%4.7 מ׳ ₪
- 3.ISHARES MSCI EUROPE FINANCIA2.02%2.2 מ׳ ₪
- 4.VANECK AGRIBUSINESS ETF1.93%2.1 מ׳ ₪
יתר האחזקות 86.71%
Top 2 פיקדונות ומק״מ
5.14% מסך נכסי הקרן- 1.מלווה קצר מועד11164.21%4.5 מ׳ ₪
- 2.מלווה קצר מועד1170.93%1.0 מ׳ ₪
יתר האחזקות 94.86%
Top 1 מט״ח
6.85% מסך נכסי הקרן- 1.פיקדון בבנק מסוים6.85%7.3 מ׳ ₪
יתר האחזקות 93.15%
אין אחזקות בקטגוריה זו בדיווח האחרון של הקרן.
נתונים היסטוריים
נתונים חודשיים: תשואה, יצירות, פדיונות ושווי נכסים.
החליקו שמאלה לעמודות נוספות ←
| חודש | יצירות (מ׳ ₪) | פדיונות (מ׳ ₪) | זרימה נטו (מ׳ ₪) | שינוי נכסים (מ׳ ₪) | נכסים (מ׳ ₪) | חודשי (%) | YTD (%) | שנה (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10/26 | — | — | 6.4 | 7.7 | 114 | +1.20% | +15.59% | +20.80% |
| 09/26 | — | — | 14 | 14 | 106 | −0.79% | +14.22% | +17.54% |
| 08/26 | 13 | 2.5 | 11 | 14 | 93 | +2.67% | +15.12% | +21.62% |
| 07/26 | 8.8 | 2.2 | 6.7 | 3.3 | 79 | +8.26% | +12.13% | +23.29% |
| 06/26 | 7.5 | 3.9 | 3.6 | 12 | 76 | −0.28% | +3.58% | +16.33% |
| 05/26 | 21 | 6.6 | 14 | 19 | 64 | −3.60% | +3.87% | +16.10% |
| 04/26 | 22 | 1.6 | 21 | 15 | 46 | −3.76% | +7.74% | +24.38% |
| 03/26 | 14 | 0.8 | 13 | 12 | 31 | +2.71% | +11.95% | +24.73% |
| 02/26 | 11 | 0.7 | 11 | 2.7 | 19 | +4.06% | +9.00% | +28.72% |
| 01/26 | 2.4 | 0.5 | 1.9 | 0.8 | 17 | +4.75% | +4.75% | +22.83% |
| 12/25 | 1.9 | 1.0 | 0.9 | 1.4 | 16 | −0.42% | +18.47% | +18.47% |
| 11/25 | 0.9 | 0.3 | 0.6 | 0.2 | 14 | +4.95% | +18.97% | +16.12% |
| 10/25 | 0.9 | 0.4 | 0.5 | 0.6 | 14 | −1.53% | +13.36% | +14.17% |
| 09/25 | 0.9 | 0.6 | 0.3 | 1.0 | 14 | +2.66% | +15.12% | +15.59% |
| 08/25 | 0.6 | 0.2 | 0.5 | 1.6 | 13 | +4.07% | +12.13% | +17.28% |
| 07/25 | — | — | 0.4 | 0.6 | 11 | +2.15% | +7.75% | +10.71% |
| 06/25 | — | — | 0.4 | 0.3 | 10 | −0.47% | +5.48% | +6.43% |
| 05/25 | — | — | -0.3 | 0.0 | 10 | +3.28% | +5.98% | +8.30% |
| 04/25 | — | — | 3.3 | 3.0 | 10 | −3.50% | +2.61% | — |
| 03/25 | — | — | 2.1 | 2.4 | 7.1 | +5.99% | +6.33% | — |
| 02/25 | — | — | 0.2 | 0.2 | 4.7 | −0.70% | +0.32% | — |
| 01/25 | — | — | -0.2 | -0.1 | 4.5 | +1.03% | +1.03% | — |
| 12/24 | — | — | 0.5 | 0.4 | 4.6 | −2.39% | +2.19% | — |
| 11/24 | — | — | 0.3 | 0.4 | 4.2 | +3.18% | +4.69% | — |
| 10/24 | — | — | 0.2 | 0.2 | 3.8 | −0.31% | +1.46% | — |
| 09/24 | — | — | -0.2 | 0.0 | 3.6 | +4.16% | +1.77% | — |
| 08/24 | — | — | 1.1 | 1.1 | 3.6 | −1.76% | −2.29% | — |
| 07/24 | — | — | 0.3 | 0.3 | 2.5 | −1.80% | −0.54% | — |
| 06/24 | — | — | — | — | 2.2 | +1.28% | +1.28% | — |
| 05/24 | — | — | — | — | — | 0.00% | — |
| שנה | יצירות (מ׳ ₪) | פדיונות (מ׳ ₪) | זרימה נטו (מ׳ ₪) | נכסים בסוף השנה (מ׳ ₪) | תשואה שנתית (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (10 ח׳) | — | — | 103 | 114 | +15.59% |
| 2025 | — | — | 8.6 | 16 | +18.47% |
| 2024 (8 ח׳) | — | — | 2.3 | 4.6 | +2.19% |
הסכומים במיליוני ₪ · מקור: הבורסה לניירות ערך (DataWise).
קרנות דומות
חלופות מאותה קטגוריה להשוואה.
דיווחים ומסמכים
מסמכים אחרונים לצפייה ולהורדה.
עלויות
ממוצעי דמי הניהול והעלות השנתית במסלול.
- 1.79% ממוצע דמי ניהול שנתיים
- 0.04% ממוצע דמי נאמנות
- 1.83% ממוצע עלות שנתית כוללת
הממוצעים משקפים את נתוני הקרן והקטגוריה; העלות בפועל עשויה להשתנות.
הנתונים להמחשה בלבד ואינם מהווים המלצה.