הראל (5D) איתן אסטרטגיות
החליקו למדדים נוספים ←
בקרן נאמנות מוצגים מחיר פדיון (119.03 אג׳ ל־4.11.26), דמי ניהול, מדד ייחוס, סיכון ואחזקות בפועל.
ביצועים
תשואת הקרן מול ממוצע קרנות אסטרטגיות (לא ממונפות), בהתאם לתקופה שנבחרה.
החליקו למדדים נוספים ←
הקרן מתחת לחציון הקטגוריה ב־19.0 נקודות אחוז ב־12 החודשים האחרונים.
מיקום בקטגוריה
כיצד הקרן ממוקמת מול קרנות אסטרטגיות (לא ממונפות).
הקרן נמצאת ברבעון התחתון בתשואה ל־12 חודשים מבין 7 קרנות אסטרטגיות (לא ממונפות), עם רמת סיכון גבוהה מחציון המסלול.
סיכון
מדדי תנודתיות וירידה ביחס לקבוצה.
שארפ — תשואה ביחס לסיכון; גבוה יותר עדיף. (12 חודשים מעל ריבית בנק ישראל) · סטיית תקן — מידת התנודתיות; נמוכה יותר יציבה יותר. · ירידה מרבית — הירידה החדה ביותר משיא לשפל ב־12 חודשים.
מחשבון השקעה
סימולציה לפי סכום השקעה, תקופה ותשואה משוערת.
החישוב אינו כולל מס רווחי הון או שינוי בדמי הניהול.
חשיפות והרכב
התפלגות הנכסים והחשיפות המרכזיות לפי הדיווח האחרון (31.08.2026).
חשיפות מרכזיות
- 4.15% ישראללפי דיווח אחרון
- 95.85% חו״למרכז הכובד בתיק
- 96.56% מט״חלפי דיווח אחרון
- 52.91% מניות חו״ללפי דיווח אחרון
- 0% לא סחירלפי דיווח אחרון
חלוקת נכסים
- 95.82% מניות
- 0% אג״ח ממשלתי
- 0% אג״ח קונצרני
- 4.15% מזומן
- 0.03% אחר
הרכב נכסים בפועל
האחזקות המדווחות מכסות 100% מסך נכסי הקרן.
ע״פ עדכון חודשי אחרון של הגוף המנהל · 31.08.2026
Top 10 מניות
16.45% מסך נכסי הקרן- 1.ARISTA NETWORKS INC1.90%0.1 מ׳ ₪
- 2.BBB FOODS INC-CLASS A1.80%0.1 מ׳ ₪
- 3.MICROSOFT CORP1.76%0.1 מ׳ ₪
- 4.NATERA INC1.74%0.1 מ׳ ₪
- 5.NVIDIA CORP1.59%0.1 מ׳ ₪
- 6.APPLIED MATERIALS INC1.58%0.1 מ׳ ₪
- 7.UBER TECHNOLOGIES INC1.58%0.1 מ׳ ₪
- 8.SEA LTD-ADR1.51%0.1 מ׳ ₪
- 9.INSMED INC1.50%0.1 מ׳ ₪
- 10.TAIWAN SEMICONDUCTOR-SP ADR1.49%0.1 מ׳ ₪
יתר האחזקות 83.55%
Top 6 מדדים ו־ETF
42.94% מסך נכסי הקרן- 1.INVESCO S&P 500 EQUAL WEIGHT7.46%0.5 מ׳ ₪
- 2.VANGUARD S&P 500 ETF7.28%0.5 מ׳ ₪
- 3.ISHARES CORE S&P 5007.18%0.5 מ׳ ₪
- 4.VANG S&P500 USDA7.05%0.5 מ׳ ₪
- 5.ISHARES CORE S&P 500 ETF7.00%0.5 מ׳ ₪
- 6.SS SPDR S&P 500 ETF TRUST-US6.97%0.5 מ׳ ₪
יתר האחזקות 57.06%
Top 1 פיקדונות ומק״מ
3.44% מסך נכסי הקרן- 1.פיקדון בבנק מסוים3.44%0.2 מ׳ ₪
יתר האחזקות 96.56%
Top 1 מט״ח
0.71% מסך נכסי הקרן- 1.פיקדון בבנק מסוים0.71%0.1 מ׳ ₪
יתר האחזקות 99.29%
אין אחזקות בקטגוריה זו בדיווח האחרון של הקרן.
נתונים היסטוריים
נתונים חודשיים: תשואה, יצירות, פדיונות ושווי נכסים.
החליקו שמאלה לעמודות נוספות ←
| חודש | יצירות (מ׳ ₪) | פדיונות (מ׳ ₪) | זרימה נטו (מ׳ ₪) | שינוי נכסים (מ׳ ₪) | נכסים (מ׳ ₪) | חודשי (%) | YTD (%) | שנה (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10/26 | — | — | -0.5 | -0.2 | 7.0 | +3.61% | −10.27% | −14.79% |
| 09/26 | — | — | 0.0 | 0.0 | 7.2 | +0.51% | −13.39% | −21.41% |
| 08/26 | 0.0 | 0.1 | -0.1 | 0.3 | 7.2 | +1.86% | −13.83% | −20.81% |
| 07/26 | 0.1 | 0.0 | 0.1 | 0.2 | 6.9 | +2.37% | −15.41% | −20.09% |
| 06/26 | 0.5 | 0.7 | -0.2 | -0.3 | 6.7 | +5.81% | −17.37% | −21.78% |
| 05/26 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | -0.5 | 7.0 | −3.78% | −21.91% | −27.65% |
| 04/26 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.3 | 7.5 | −6.63% | −18.84% | −24.20% |
| 03/26 | 1.5 | 0.1 | 1.4 | -5.0 | 6.2 | −1.71% | −13.08% | −19.84% |
| 02/26 | 0.0 | 4.6 | -4.6 | -4.2 | 11 | −3.86% | −11.56% | −19.54% |
| 01/26 | 0.7 | 3.7 | -3.0 | -4.7 | 15 | −8.01% | −8.01% | −23.12% |
| 12/25 | 2.7 | 7.3 | -4.6 | -1.0 | 20 | −0.63% | −12.51% | −12.51% |
| 11/25 | 0.8 | 0.9 | -0.1 | -0.1 | 21 | −4.44% | −11.95% | −13.69% |
| 10/25 | 0.8 | 0.0 | 0.8 | 0.1 | 21 | −4.43% | −7.86% | −1.63% |
| 09/25 | 1.2 | 1.4 | -0.1 | -1.1 | 21 | +1.27% | −3.59% | +7.88% |
| 08/25 | 0.0 | 1.7 | -1.7 | -1.9 | 22 | +2.80% | −4.79% | +9.07% |
| 07/25 | — | — | 0.7 | 0.7 | 24 | +0.21% | −7.38% | +5.56% |
| 06/25 | — | — | 1.3 | 0.8 | 23 | −2.13% | −7.58% | +7.25% |
| 05/25 | — | — | 2.8 | 3.0 | 23 | +0.81% | −5.57% | +12.18% |
| 04/25 | — | — | -1.0 | -1.3 | 20 | −1.26% | −6.32% | +13.92% |
| 03/25 | — | — | -2.9 | -3.2 | 21 | −1.34% | −5.12% | +13.91% |
| 02/25 | — | — | 3.8 | 2.0 | 24 | −8.14% | −3.83% | +20.96% |
| 01/25 | — | — | 0.9 | 1.8 | 22 | +4.69% | +4.69% | +32.23% |
| 12/24 | — | — | 4.7 | 4.4 | 20 | −1.97% | +30.24% | +30.24% |
| 11/24 | — | — | 1.2 | 2.4 | 16 | +8.91% | +32.86% | +33.50% |
| 10/24 | — | — | -1.3 | -0.6 | 14 | +4.81% | +21.99% | +21.16% |
| 09/24 | — | — | -2.7 | -2.3 | 14 | +2.38% | +16.39% | +17.98% |
| 08/24 | — | — | -0.8 | -0.9 | 16 | −0.51% | +13.69% | +15.62% |
| 07/24 | — | — | 0.4 | 0.7 | 17 | +1.81% | +14.26% | +17.94% |
| 06/24 | — | — | 0.0 | 0.4 | 17 | +2.37% | +12.23% | +17.47% |
| 05/24 | — | — | -0.5 | -0.1 | 16 | +2.37% | +9.63% | +19.00% |
| 04/24 | — | — | 0.1 | -0.1 | 16 | −1.28% | +7.09% | +15.21% |
| 03/24 | — | — | -0.5 | 0.3 | 16 | +4.77% | +8.48% | +17.29% |
| 02/24 | — | — | 1.8 | 1.9 | 16 | +0.42% | +3.54% | +11.65% |
| 01/24 | — | — | -0.4 | 0.0 | 14 | +3.11% | +3.11% | +9.07% |
| 12/23 | — | — | -0.3 | -0.2 | 14 | +0.48% | +9.93% | +9.93% |
| 11/23 | — | — | 1.6 | 1.4 | 14 | −1.16% | +9.40% | +9.71% |
| 10/23 | — | — | -0.2 | 0.1 | 13 | +2.05% | +10.68% | +16.42% |
| 09/23 | — | — | 2.1 | 2.1 | 13 | +0.34% | +8.45% | +19.93% |
| 08/23 | — | — | 0.0 | 0.2 | 11 | +1.49% | +8.08% | +16.55% |
| 07/23 | — | — | 0.1 | 0.2 | 11 | +1.40% | +6.49% | +12.73% |
| 06/23 | — | — | -1.1 | -0.7 | 10 | +3.70% | +5.02% | +11.18% |
| 05/23 | — | — | 0.2 | 0.1 | 11 | −0.89% | +1.27% | +2.92% |
| 04/23 | — | — | 0.8 | 0.8 | 11 | +0.50% | +2.18% | +1.11% |
| 03/23 | — | — | -0.4 | -0.4 | 10 | −0.27% | +1.67% | +0.48% |
| 02/23 | — | — | 6.4 | 6.3 | 11 | −1.90% | +1.95% | — |
| 01/23 | — | — | -0.2 | 0.0 | 4.3 | +3.92% | +3.92% | — |
| 12/22 | — | — | 0.2 | 0.2 | 4.3 | +0.29% | −1.17% | — |
| 11/22 | — | — | 0.0 | 0.2 | 4.1 | +4.89% | −1.46% | — |
| 10/22 | — | — | 0.1 | 0.3 | 3.9 | +5.13% | −6.05% | — |
| 09/22 | — | — | 0.0 | -0.1 | 3.6 | −2.48% | −10.63% | — |
| 08/22 | — | — | 0.1 | 0.0 | 3.7 | −1.84% | −8.35% | — |
| 07/22 | — | — | 0.4 | 0.4 | 3.7 | +0.01% | −6.64% | — |
| 06/22 | — | — | 1.0 | 0.9 | 3.3 | −4.01% | −6.65% | — |
| 05/22 | — | — | 1.0 | 1.0 | 2.4 | −2.63% | −2.75% | — |
| 04/22 | — | — | — | — | 1.4 | −0.12% | −0.12% | — |
| 03/22 | — | — | — | — | — | 0.00% | — |
| שנה | יצירות (מ׳ ₪) | פדיונות (מ׳ ₪) | זרימה נטו (מ׳ ₪) | נכסים בסוף השנה (מ׳ ₪) | תשואה שנתית (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (10 ח׳) | — | — | -6.9 | 7.0 | −10.27% |
| 2025 | — | — | -0.2 | 20 | −12.51% |
| 2024 | — | — | 2.1 | 20 | +30.24% |
| 2023 | — | — | 9.0 | 14 | +9.93% |
| 2022 (10 ח׳) | — | — | 2.8 | 4.3 | −1.17% |
הסכומים במיליוני ₪ · מקור: הבורסה לניירות ערך (DataWise).
קרנות דומות
חלופות מאותה קטגוריה להשוואה.
דיווחים ומסמכים
מסמכים אחרונים לצפייה ולהורדה.
עלויות
ממוצעי דמי הניהול והעלות השנתית במסלול.
- 0.00% ממוצע דמי ניהול שנתיים
- 0.04% ממוצע דמי נאמנות
- 0.04% ממוצע עלות שנתית כוללת
הממוצעים משקפים את נתוני הקרן והקטגוריה; העלות בפועל עשויה להשתנות.
הנתונים להמחשה בלבד ואינם מהווים המלצה.