קרן נאמנות

הראל (4B) שווקים מפותחים עד 30% מט"ח

מספר קרן 5108006 · הראל קרנות נאמנות בע"מ · מניות גאוגרפי

הוספה להשוואה + נתונים אחרונים: 31.10.2026 פעילה

החליקו למדדים נוספים ←

נכסים35 מיליוןש״ח
5 שניםמצטברת
3 שנים+54.9%מצטברת
12 חודשים+7.7%תשואה
מתחילת השנה+11.35%תשואה
חודש+9.19%תשואה

בקרן נאמנות מוצגים מחיר פדיון (312.73 אג׳ ל־4.11.26), דמי ניהול, מדד ייחוס, סיכון ואחזקות בפועל.

ביצועים

תשואת הקרן מול ממוצע קרנות מניות גאוגרפי, בהתאם לתקופה שנבחרה.

החליקו למדדים נוספים ←

3 שנים+54.9%תשואה
12 חודשים+7.7%תשואה
מתחילת השנה+11.35%תשואה
חודש+9.19%תשואה
הקרןממוצע קרנות מניות גאוגרפי
10%0%-10%-20%

הקרן מעל חציון הקטגוריה ב־0.9 נקודות אחוז ב־12 החודשים האחרונים.

מיקום בקטגוריה

כיצד הקרן ממוקמת מול קרנות מניות גאוגרפי.

דירוג17 מתוך 36בקטגוריה
אחוזון תשואה5412 חודשים
פער מהחציון+0.9%מעל החציון

הקרן נמצאת מעל החציון בתשואה ל־12 חודשים מבין 36 קרנות מניות גאוגרפי, עם רמת סיכון גבוהה מחציון המסלול.

סיכון

מדדי תנודתיות וירידה ביחס לקבוצה.

ירידה מרבית−13.3%משיא לשפל · 12 ח׳
סטיית תקן19.0%שנתית
שארפ0.2312 חודשים

שארפ — תשואה ביחס לסיכון; גבוה יותר עדיף. (12 חודשים מעל ריבית בנק ישראל) · סטיית תקן — מידת התנודתיות; נמוכה יותר יציבה יותר. · ירידה מרבית — הירידה החדה ביותר משיא לשפל ב־12 חודשים.

מחשבון השקעה

סימולציה לפי סכום השקעה, תקופה ותשואה משוערת.

החישוב אינו כולל מס רווחי הון או שינוי בדמי הניהול.

חשיפות והרכב

התפלגות הנכסים והחשיפות המרכזיות לפי הדיווח האחרון (31.08.2026).

חשיפות מרכזיות

  • 3.93% ישראללפי דיווח אחרון
  • 96.07% חו״למרכז הכובד בתיק
  • 17.67% מט״חלפי דיווח אחרון
  • 96.07% מניות חו״ללפי דיווח אחרון
  • 0% לא סחירלפי דיווח אחרון

חלוקת נכסים

  • 96.06% מניות
  • 0% אג״ח ממשלתי
  • 0% אג״ח קונצרני
  • 2.75% מזומן
  • 1.19% אחר

הרכב נכסים בפועל

האחזקות המדווחות מכסות 100% מסך נכסי הקרן. האחזקות עצמן מסתכמות ב־100.62%: החשיפה מושגת גם דרך עסקאות החלף ונגזרים, ושוויין השלילי מקזז את העודף.

ע״פ עדכון חודשי אחרון של הגוף המנהל · 31.08.2026

Top 10 מניות

35.28% מסך נכסי הקרן
  1. 1.RESMED INC3.86%1.4 מ׳ ₪
  2. 2.CENCORA INC3.77%1.4 מ׳ ₪
  3. 3.PAYLOCITY HOLDING CORP3.61%1.3 מ׳ ₪
  4. 4.MEDPACE HOLDINGS INC3.58%1.3 מ׳ ₪
  5. 5.EXELIXIS INC3.47%1.3 מ׳ ₪
  6. 6.DOCUSIGN INC3.46%1.3 מ׳ ₪
  7. 7.AUTOMATIC DATA PROCESSING3.45%1.3 מ׳ ₪
  8. 8.VERISIGN INC3.36%1.3 מ׳ ₪
  9. 9.RINGCENTRAL INC-CLASS A3.36%1.3 מ׳ ₪
  10. 10.VISA INC-CLASS A SHARES3.36%1.2 מ׳ ₪
35.28%Top 10 מסך הנכסים

יתר האחזקות 64.72%

נתונים היסטוריים

נתונים חודשיים: תשואה, יצירות, פדיונות ושווי נכסים.

החליקו שמאלה לעמודות נוספות ←

חודשיצירות
(מ׳ ₪)
פדיונות
(מ׳ ₪)
זרימה נטו
(מ׳ ₪)
שינוי נכסים
(מ׳ ₪)
נכסים
(מ׳ ₪)
חודשי
(%)
YTD
(%)
שנה
(%)
10/26 — — -5.9 -2.5 35 +9.19% +11.35% +7.67%
09/26 — — 4.0 2.0 37 −5.63% +1.98% −4.04%
08/26 0.3 0.8 -0.5 2.8 35 +7.13% +8.06% +3.79%
07/26 0.2 0.8 -0.6 -2.0 32 +10.53% +0.87% +0.58%
06/26 0.1 1.9 -1.8 -14 34 −0.34% −8.74% −9.57%
05/26 0.1 14 -14 -5.7 48 +1.26% −8.43% −8.58%
04/26 0.3 6.5 -6.2 -24 54 +0.91% −9.56% −6.57%
03/26 0.4 22 -22 -6.1 77 −2.70% −10.38% −6.16%
02/26 0.5 3.6 -3.0 -4.8 83 −3.60% −7.89% −8.67%
01/26 1.9 2.8 -0.9 -1.4 88 −4.45% −4.45% −12.89%
12/25 1.2 3.5 -2.3 -5.0 90 +0.93% −3.06% −3.06%
11/25 0.9 1.9 -1.0 -3.1 95 −4.20% −3.96% −6.29%
10/25 0.9 1.4 -0.5 1.5 98 −2.69% +0.25% +8.84%
09/25 1.2 1.6 -0.5 2.2 96 +2.07% +3.02% +16.04%
08/25 1.1 2.5 -1.4 -7.8 94 +3.82% +0.93% +14.94%
07/25 — — 0.5 -0.1 102 −0.63% −2.78% +13.00%
06/25 — — 4.9 5.6 102 +0.75% −2.17% +15.88%
05/25 — — -2.3 1.0 96 +3.48% −2.90% +17.11%
04/25 — — -6.3 -4.9 95 +1.36% −6.16% +16.71%
03/25 — — -4.0 -9.8 100 −5.31% −7.42% +10.80%
02/25 — — 15 7.0 110 −8.05% −2.23% +20.48%
01/25 — — -8.9 -2.2 103 +6.33% +6.33% +35.55%
12/24 — — 11 8.6 105 −2.43% +30.87% +30.87%
11/24 — — -7.3 3.2 97 +11.27% +34.12% +38.51%
10/24 — — -2.3 1.2 93 +3.75% +20.54% +32.19%
09/24 — — 0.8 1.8 92 +1.10% +16.18% +24.13%
08/24 — — -0.8 1.0 90 +2.07% +14.92% +18.93%
07/24 — — -0.7 1.0 89 +1.91% +12.59% +15.03%
06/24 — — -0.4 1.2 88 +1.82% +10.48% +15.78%
05/24 — — -30 -27 87 +3.12% +8.51% +20.60%
04/24 — — 7.0 2.8 114 −3.77% +5.22% +14.45%
03/24 — — -1.1 2.1 111 +2.97% +9.35% +19.65%
02/24 — — -0.9 2.8 109 +3.46% +6.20% +16.36%
01/24 — — -0.4 2.4 106 +2.65% +2.65% +7.52%
12/23 — — 2.4 5.6 104 +3.27% +9.17% +9.17%
11/23 — — -10 -3.8 98 +6.20% +5.71% +2.77%
10/23 — — -1.0 -3.7 102 −2.58% −0.46% +3.59%
09/23 — — 0.4 -3.0 106 −3.14% +2.18% +15.08%
08/23 — — 4.1 2.7 109 −1.29% +5.49% +12.10%
07/23 — — 2.6 5.2 106 +2.58% +6.86% +10.63%
06/23 — — -10 -3.8 101 +6.06% +4.18% +9.64%
05/23 — — 4.1 1.9 105 −2.13% −1.77% −3.67%
04/23 — — 1.1 1.7 103 +0.60% +0.37% −3.08%
03/23 — — -7.7 -7.6 101 +0.13% −0.23% −6.51%
02/23 — — 7.9 3.3 109 −4.40% −0.36% −3.77%
01/23 — — -10 -5.5 105 +4.22% +4.22% −0.78%
12/22 — — 11 7.7 111 −2.78% −11.49% −11.49%
11/22 — — -0.1 6.7 103 +7.05% −8.95% −3.76%
10/22 — — -11 -3.2 96 +8.23% −14.95% —
09/22 — — 1.3 -4.6 100 −5.65% −21.41% —
08/22 — — 3.9 1.2 104 −2.58% −16.71% —
07/22 — — -9.5 -7.7 103 +1.66% −14.50% —
06/22 — — 4.9 -2.9 111 −6.82% −15.90% —
05/22 — — -0.1 -1.9 114 −1.53% −9.75% —
04/22 — — 5.7 2.3 116 −2.96% −8.34% —
03/22 — — -5.5 -2.0 113 +3.06% −5.55% —
02/22 — — -6.5 -8.3 115 −1.42% −8.35% —
01/22 — — 38 32 124 −7.03% −7.03% —
12/21 — — 5.2 9.9 92 +5.70% +5.70% —
11/21 — — — — 82 0.00% —

הסכומים במיליוני ₪ · מקור: הבורסה לניירות ערך (DataWise).

קרנות דומות

חלופות מאותה קטגוריה להשוואה.

השוואת הקרן חזרה למעלה ↑

דיווחים ומסמכים

מסמכים אחרונים לצפייה ולהורדה.

עלויות

ממוצעי דמי הניהול והעלות השנתית במסלול.

  • 1.39% ממוצע דמי ניהול שנתיים
  • 0.04% ממוצע דמי נאמנות
  • 1.43% ממוצע עלות שנתית כוללת

הממוצעים משקפים את נתוני הקרן והקטגוריה; העלות בפועל עשויה להשתנות.

הנתונים להמחשה בלבד ואינם מהווים המלצה.