מור קרן השתלמות לשכירים ולעצמאים - הלכה
החליקו למדדים נוספים ←
בקרן השתלמות מוצגים גם דמי ניהול מצבירה ומהפקדה, חשיפות, הפקדות ומשיכות ותחזית צבירה.
ביצועים
תשואת הקרן מול ממוצע מסלול הלכה יהודית, בהתאם לתקופה שנבחרה.
החליקו למדדים נוספים ←
מיקום בקטגוריה
כיצד הקרן ממוקמת מול קרנות השתלמות במסלול הלכה יהודית.
סיכון
מדדי תנודתיות וירידה ביחס לקבוצה.
שארפ — תשואה ביחס לסיכון; גבוה יותר עדיף. · סטיית תקן — מידת התנודתיות; נמוכה יותר יציבה יותר. · ירידה מרבית — הירידה החדה ביותר משיא לשפל ב־12 חודשים.
מחשבון צבירה
סימולציה לפי יתרה, הפקדה חודשית, תשואה ודמי ניהול.
החישוב אינו כולל מס או שינוי בדמי הניהול; דמי ניהול מהפקדה אינם נכללים.
חשיפות והרכב
חשיפות לפי גמל-נט (30.09.2026) · חלוקת נכסים לפי רשימת הנכסים הרבעונית (30.06.2026).
חשיפות מרכזיות
- 100% ישראלמרכז הכובד בתיק
- 0% חו״ללפי דיווח אחרון
- 0% מט״חלפי דיווח אחרון
- 6.3% לא סחירלפי דיווח אחרון
חלוקת נכסים
- 31.89% מניות
- 0% אג״ח ממשלתי
- 0% אג״ח קונצרני
- 25.38% מזומן
- 42.73% אחר
הרכב נכסים בפועל
האחזקות המדווחות מכסות 99.98% מסך נכסי הקרן.
ע״פ רשימת הנכסים הרבעונית של הגוף המנהל · 30.06.2026
Top 10 מניות
26.91% מסך נכסי הקרן- 1.לאומי3.26%0.3 מ׳ ₪
- 2.פועלים3.24%0.3 מ׳ ₪
- 3.מזרחי טפחות3.17%0.3 מ׳ ₪
- 4.בינלאומי3.14%0.3 מ׳ ₪
- 5.רמי לוי נדל"ן3.14%0.3 מ׳ ₪
- 6.סנו2.88%0.3 מ׳ ₪
- 7.מנורה מב החז2.48%0.2 מ׳ ₪
- 8.קרסו מוטורס2.47%0.2 מ׳ ₪
- 9.דיסקונט א1.79%0.2 מ׳ ₪
- 10.איילון1.34%0.1 מ׳ ₪
יתר האחזקות 73.07% · לא מדווח 0.02%
Top 5 מדדים ו־ETF
42.67% מסך נכסי הקרן- 1.IBI.כש תא 1258.55%0.8 מ׳ ₪
- 2.תכ.כשתא1258.55%0.8 מ׳ ₪
- 3.הרל.כש תא 1258.54%0.8 מ׳ ₪
- 4.קסם.כשר תא 1258.52%0.8 מ׳ ₪
- 5.MTF.כשתא1258.51%0.8 מ׳ ₪
יתר האחזקות 57.31% · לא מדווח 0.02%
Top 1 פיקדונות ומק״מ
25.38% מסך נכסי הקרן- 1.בנק הבינלאומי הראשון לישראל בע"מ25.38%2.4 מ׳ ₪
יתר האחזקות 74.6% · לא מדווח 0.02%
אין אחזקות במט״ח בדיווח האחרון של הקרן.
Top 3 אחר
0.13% מסך נכסי הקרן- 1.פיצוי עמיתים0.07%
- 2.ריבית עוש לקבל0.06%
- 3.חוז עמלות0.00%
יתר האחזקות 99.85% · לא מדווח 0.02%
נתונים היסטוריים
דיווחים חודשיים: תשואות, תנועות ונכסים. ניתן לעבור לתצוגה שנתית.
החליקו שמאלה לעמודות נוספות ←
| חודש | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים (מ׳ ₪) | חודשי (%) | YTD (%) | שנה (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/26 | 0.9 | 0.0 | 2.2 | 3.0 | 17 | +0.99% | +5.56% | — |
| 08/26 | 0.1 | 0.0 | 0.3 | 0.4 | 14 | +2.53% | +4.53% | — |
| 07/26 | 0.5 | 0.0 | 3.1 | 3.6 | 13 | +1.95% | +1.95% | — |
| 06/26 | 0.1 | 0.0 | 9.8 | 9.9 | 9.6 | 0.00% | — |
| שנה | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים בסוף השנה (מ׳ ₪) | תשואה שנתית (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (4 ח׳) | 1.5 | 0.0 | 15 | 17 | 17 | +5.56% |
הסכומים במיליוני ₪ · מקור: גמל-נט, משרד האוצר.
קרנות דומות
חלופות מאותה קטגוריה להשוואה.
דיווחים ומסמכים
מסמכים אחרונים לצפייה ולהורדה.
עלויות
ממוצעי דמי הניהול והעלות השנתית במסלול.
- — ממוצע דמי ניהול מצבירה
- 0.00% ממוצע דמי ניהול מהפקדה
- — ממוצע עלות שנתית צפויה
הממוצעים מחושבים עבור כלל החוסכים במסלול ואינם בהכרח דמי הניהול של המשתמש. העלות השנתית — לפי נתוני המחשבון.
הנתונים להמחשה בלבד ואינם מהווים המלצה.