קרן פנסיה

מנורה מבטחים פנסיה עוקב מדדים למקבלי קצבה

מספר קופה 15661 · מנורה מבטחים פנסיה וגמל בע"מ · מנורה מבטחים פנסיה · מסלול מקבלי קצבה

הוספה להשוואה + נתונים אחרונים: 30.09.2026 פעילה

החליקו למדדים נוספים ←

נכסים319 מיליוןש״ח
5 שניםמצטברת
3 שניםמצטברת
12 חודשים+10.2%תשואה
מתחילת השנה+9.42%תשואה
חודש+0.78%תשואה

בקרן פנסיה מוצגים גם איזון אקטוארי, דמי ניהול מהפקדה ותחזית צבירה עד הפרישה.

ביצועים

תשואת המסלול מול ממוצע מסלולי מקבלי קצבה בפנסיה מקיפה, בהתאם לתקופה שנבחרה.

החליקו למדדים נוספים ←

3 שניםתשואה
12 חודשים+10.2%תשואה
מתחילת השנה+9.42%תשואה
חודש+0.78%תשואה
הקרןממוצע מסלולי מקבלי קצבה · מקיפה
15%10%5%0%

הקרן מעל חציון הקטגוריה ב־4.2 נקודות אחוז ב־12 החודשים האחרונים.

מיקום בקטגוריה

מיקום המסלול מול מסלולי מקבלי קצבה דומים בקרנות פנסיה מקיפות.

דירוג4 מתוך 34בקטגוריה
אחוזון תשואה9112 חודשים
פער מהחציון+4.2%מעל החציון

המסלול נמצא ברבעון העליון בתשואה ל־12 חודשים מבין 34 מסלולי מקבלי קצבה בקרנות פנסיה מקיפות.

סיכון

מדדי תנודתיות וירידה ביחס לקבוצה.

ירידה מרבית−1.4%משיא לשפל · 12 ח׳
סטיית תקן—חציון המסלול 2.4%
שארפ—לפי פנסיה-נט

איזון אקטוארי אחרון: −0.07% · דיווח 06/26

שארפ — תשואה ביחס לסיכון; גבוה יותר עדיף. · סטיית תקן — מידת התנודתיות; נמוכה יותר יציבה יותר. · ירידה מרבית — הירידה החדה ביותר משיא לשפל ב־12 חודשים.

מחשבון צבירה

סימולציה לפי יתרה, הפקדה חודשית, תשואה ודמי ניהול.

בפנסיה התוצאה מוצגת כצבירה, אחרי דמי ניהול מהפקדה (1.73%); המרה לקצבה תלויה במקדם ובנתוני העמית.

חשיפות והרכב

התפלגות הנכסים והחשיפות המרכזיות לפי הדיווח האחרון.

חשיפות מרכזיות

  • 61.3% ישראלמרכז הכובד בתיק
  • 38.7% חו״ללפי דיווח אחרון
  • 27.9% מט״חלפי דיווח אחרון
  • 38.7% מניותלפי דיווח אחרון
  • 5.2% לא סחירלפי דיווח אחרון

חלוקת נכסים

  • 38.7% מניות
  • 61.3% אג״ח, מזומן ואחר

נתונים היסטוריים

דיווחים חודשיים: תשואות, תנועות ונכסים. ניתן לעבור לתצוגה שנתית.

החליקו שמאלה לעמודות נוספות ←

חודשהפקדות
(מ׳ ₪)
משיכות
(מ׳ ₪)
העברות נטו
(מ׳ ₪)
צבירה נטו
(מ׳ ₪)
נכסים
(מ׳ ₪)
חודשי
(%)
YTD
(%)
שנה
(%)
09/26 0.0 1.4 45 44 319 +0.78% +9.42% +10.22%
08/26 0.0 1.2 74 73 274 +1.60% +8.58% —
07/26 0.0 1.0 42 41 199 +1.09% +6.87% —
06/26 0.0 0.8 35 35 155 +1.69% +5.71% —
05/26 0.0 0.6 40 39 119 +2.05% +3.96% —
04/26 0.0 0.4 30 29 79 +1.29% +1.87% —
03/26 0.0 0.3 14 14 49 −1.37% +0.57% —
02/26 0.0 0.2 13 13 36 +0.60% +1.97% —
01/26 0.0 0.1 8.1 8.0 22 +1.36% +1.36% —
12/25 0.0 0.1 7.8 7.8 14 +0.11% +0.73% —
11/25 0.0 0.0 4.5 4.5 6.6 +0.62% +0.62% —
10/25 0.0 0.0 2.2 2.2 2.2 0.00% 0.00% —

הסכומים במיליוני ₪ · מקור: פנסיה-נט, משרד האוצר.

קרנות דומות

חלופות מאותה קטגוריה להשוואה.

השוואת הקרן חזרה למעלה ↑

דיווחים ומסמכים

מסמכים אחרונים לצפייה ולהורדה.

עלויות

ממוצעי דמי הניהול והעלות השנתית במסלול.

  • 0.15% ממוצע דמי ניהול מצבירה
  • 1.73% ממוצע דמי ניהול מהפקדה
  • — ממוצע עלות שנתית צפויה

ממוצעי דמי הניהול מחושבים לכלל העמיתים במסלול ואינם בהכרח התנאים האישיים של המשתמש. העלות השנתית — מהצבירה ומההפקדות, לפי נתוני המחשבון.

הנתונים להמחשה בלבד ואינם מהווים המלצה.