מור מנורה מבטחים מסלול עוקב מדד s&p 500
החליקו למדדים נוספים ←
בקופת גמל מוצגים גם דמי ניהול מצבירה ומהפקדה, חשיפות, הפקדות ומשיכות ותחזית צבירה.
ביצועים
תשואת הקרן מול ממוצע מסלול עוקב מדד s&p 500, בהתאם לתקופה שנבחרה.
החליקו למדדים נוספים ←
הקרן מעל חציון הקטגוריה ב־0.0 נקודות אחוז ב־12 החודשים האחרונים.
מיקום בקטגוריה
כיצד הקופה ממוקמת מול קופות גמל במסלול עוקב מדד s&p 500.
הקופה נמצאת מתחת לחציון בתשואה ל־12 חודשים מבין 31 קופות גמל במסלול עוקב מדד s&p 500.
סיכון
מדדי תנודתיות וירידה ביחס לקבוצה.
שארפ — תשואה ביחס לסיכון; גבוה יותר עדיף. · סטיית תקן — מידת התנודתיות; נמוכה יותר יציבה יותר. · ירידה מרבית — הירידה החדה ביותר משיא לשפל ב־12 חודשים.
מחשבון צבירה
סימולציה לפי יתרה, הפקדה חודשית, תשואה ודמי ניהול.
החישוב אינו כולל מס או שינוי בדמי הניהול; דמי ניהול מהפקדה אינם נכללים.
חשיפות והרכב
התפלגות הנכסים והחשיפות המרכזיות לפי הדיווח האחרון.
חשיפות מרכזיות
- 0.0% ישראללפי דיווח אחרון
- 103.6% חו״למרכז הכובד בתיק
- 96.2% מט״חלפי דיווח אחרון
- 98.7% מניותלפי דיווח אחרון
- 2.9% לא סחירלפי דיווח אחרון
חלוקת נכסים
- 98.7% מניות
- 1.3% אג״ח, מזומן ואחר
נתונים היסטוריים
דיווחים חודשיים: תשואות, תנועות ונכסים. ניתן לעבור לתצוגה שנתית.
החליקו שמאלה לעמודות נוספות ←
| חודש | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים (מ׳ ₪) | חודשי (%) | YTD (%) | שנה (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/26 | 0.6 | 0.0 | 0.6 | 1.1 | 80 | +2.13% | +7.97% | +7.47% |
| 08/26 | 0.4 | 0.1 | 1.6 | 2.0 | 77 | +1.04% | +5.72% | +7.96% |
| 07/26 | 0.4 | 0.0 | 0.0 | 0.3 | 75 | +2.16% | +4.63% | +6.96% |
| 06/26 | 0.2 | 0.0 | 0.4 | 0.6 | 73 | +4.50% | +2.41% | +8.04% |
| 05/26 | 0.6 | 0.0 | 0.0 | 0.6 | 69 | +0.53% | −2.00% | +4.38% |
| 04/26 | 0.3 | 0.0 | -0.3 | 0.1 | 68 | +3.53% | −2.51% | +7.09% |
| 03/26 | -0.2 | 0.1 | -0.5 | -0.8 | 66 | −4.32% | −5.84% | +0.44% |
| 02/26 | 1.0 | 0.0 | -1.9 | -1.0 | 70 | +0.25% | −1.58% | +3.54% |
| 01/26 | 0.5 | 0.0 | -0.7 | -0.2 | 70 | −1.83% | −1.83% | +0.15% |
| 12/25 | 0.4 | 0.0 | 1.1 | 1.5 | 72 | −1.80% | +2.93% | +2.93% |
| 11/25 | 0.4 | 0.0 | 1.8 | 2.2 | 72 | +0.35% | +4.82% | +3.19% |
| 10/25 | 0.3 | 0.0 | 0.1 | 0.4 | 69 | +1.01% | +4.45% | — |
| 09/25 | 0.5 | 0.0 | 5.0 | 5.5 | 68 | +2.60% | +3.41% | — |
| 08/25 | 0.3 | 0.0 | 1.8 | 2.1 | 61 | +0.10% | +0.79% | — |
| 07/25 | 0.3 | 0.0 | 5.0 | 5.3 | 59 | +3.19% | +0.69% | — |
| 06/25 | 0.3 | 0.0 | 4.3 | 4.5 | 52 | +0.96% | −2.43% | — |
| 05/25 | 0.3 | 0.0 | 3.7 | 3.9 | 47 | +3.14% | −3.35% | — |
| 04/25 | 0.2 | 0.0 | 3.7 | 3.9 | 42 | −2.90% | −6.30% | — |
| 03/25 | 0.2 | 0.0 | 3.7 | 3.9 | 39 | −1.36% | −3.50% | — |
| 02/25 | 0.2 | 0.0 | 4.8 | 5.0 | 35 | −3.04% | −2.17% | — |
| 01/25 | 0.2 | 0.0 | 6.4 | 6.6 | 32 | +0.90% | +0.90% | — |
| 12/24 | 0.1 | 0.1 | 11 | 11 | 25 | −1.55% | −1.55% | — |
| 11/24 | 0.1 | 0.0 | 14 | 14 | 14 | 0.00% | — |
| שנה | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים בסוף השנה (מ׳ ₪) | תשואה שנתית (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (9 ח׳) | 3.6 | 0.2 | -0.8 | 2.6 | 80 | +7.97% |
| 2025 | 3.7 | 0.2 | 41 | 45 | 72 | +2.93% |
| 2024 (2 ח׳) | 0.2 | 0.1 | 25 | 25 | 25 | −1.55% |
הסכומים במיליוני ₪ · מקור: גמל-נט, משרד האוצר.
קרנות דומות
חלופות מאותה קטגוריה להשוואה.
דיווחים ומסמכים
מסמכים אחרונים לצפייה ולהורדה.
עלויות
ממוצעי דמי הניהול והעלות השנתית במסלול.
- 0.21% ממוצע דמי ניהול מצבירה
- 1.21% ממוצע דמי ניהול מהפקדה
- — ממוצע עלות שנתית צפויה
הממוצעים מחושבים עבור כלל החוסכים במסלול ואינם בהכרח דמי הניהול של המשתמש. העלות השנתית — לפי נתוני המחשבון.
הנתונים להמחשה בלבד ואינם מהווים המלצה.