ילין לפידות קופת גמל להשקעה מסלול עוקב מדד s&p 500
החליקו למדדים נוספים ←
בקופת גמל מוצגים גם דמי ניהול מצבירה ומהפקדה, חשיפות, הפקדות ומשיכות ותחזית צבירה.
ביצועים
תשואת הקרן מול ממוצע מסלול עוקב מדד s&p 500, בהתאם לתקופה שנבחרה.
החליקו למדדים נוספים ←
הקרן מתחת לחציון הקטגוריה ב־0.4 נקודות אחוז ב־12 החודשים האחרונים.
מיקום בקטגוריה
כיצד הקופה ממוקמת מול קופות גמל במסלול עוקב מדד s&p 500.
הקופה נמצאת ברבעון התחתון בתשואה ל־12 חודשים מבין 31 קופות גמל במסלול עוקב מדד s&p 500.
סיכון
מדדי תנודתיות וירידה ביחס לקבוצה.
שארפ — תשואה ביחס לסיכון; גבוה יותר עדיף. · סטיית תקן — מידת התנודתיות; נמוכה יותר יציבה יותר. · ירידה מרבית — הירידה החדה ביותר משיא לשפל ב־12 חודשים.
מחשבון צבירה
סימולציה לפי יתרה, הפקדה חודשית, תשואה ודמי ניהול.
החישוב אינו כולל מס או שינוי בדמי הניהול; דמי ניהול מהפקדה אינם נכללים.
חשיפות והרכב
התפלגות הנכסים והחשיפות המרכזיות לפי הדיווח האחרון.
חשיפות מרכזיות
- 0.6% ישראללפי דיווח אחרון
- 99.4% חו״למרכז הכובד בתיק
- 99.0% מט״חלפי דיווח אחרון
- 99.4% מניותלפי דיווח אחרון
- 0.5% לא סחירלפי דיווח אחרון
חלוקת נכסים
- 99.4% מניות
- 0.6% אג״ח, מזומן ואחר
נתונים היסטוריים
דיווחים חודשיים: תשואות, תנועות ונכסים. ניתן לעבור לתצוגה שנתית.
החליקו שמאלה לעמודות נוספות ←
| חודש | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים (מ׳ ₪) | חודשי (%) | YTD (%) | שנה (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/26 | 1.4 | 0.5 | 0.5 | 1.4 | 120 | +2.22% | +7.85% | +7.05% |
| 08/26 | 1.2 | 0.6 | -2.2 | -1.5 | 116 | +0.86% | +5.51% | +7.61% |
| 07/26 | 1.2 | 1.0 | -1.9 | -1.7 | 117 | +2.24% | +4.61% | +6.76% |
| 06/26 | 1.4 | 0.9 | -1.1 | -0.7 | 116 | +4.78% | +2.32% | +7.45% |
| 05/26 | 1.9 | 1.1 | -4.4 | -3.5 | 111 | +0.38% | −2.35% | +3.47% |
| 04/26 | 1.5 | 0.4 | -0.3 | 0.7 | 114 | +3.23% | −2.72% | +6.03% |
| 03/26 | 1.7 | 1.3 | -5.1 | -4.7 | 110 | −4.08% | −5.76% | −0.50% |
| 02/26 | 2.1 | 1.0 | -7.3 | -6.2 | 120 | +0.12% | −1.75% | +3.40% |
| 01/26 | 4.5 | 0.8 | -6.8 | -3.2 | 126 | −1.87% | −1.87% | −0.64% |
| 12/25 | 4.1 | 1.1 | -5.7 | -2.7 | 132 | −1.93% | +2.39% | +2.39% |
| 11/25 | 2.5 | 1.2 | -5.5 | -4.2 | 137 | +0.46% | +4.41% | +2.60% |
| 10/25 | 2.1 | 1.0 | -4.6 | -3.5 | 141 | +0.74% | +3.93% | +5.34% |
| 09/25 | 2.5 | 0.7 | -1.3 | 0.5 | 143 | +2.76% | +3.17% | +3.74% |
| 08/25 | 2.4 | 2.0 | -0.1 | 0.3 | 139 | +0.06% | +0.39% | — |
| 07/25 | 2.9 | 1.3 | 0.5 | 2.1 | 139 | +2.90% | +0.33% | — |
| 06/25 | 2.6 | 0.9 | 4.7 | 6.3 | 133 | +0.90% | −2.49% | — |
| 05/25 | 2.1 | 0.9 | 3.5 | 4.6 | 125 | +2.87% | −3.36% | — |
| 04/25 | 3.8 | 0.9 | -0.1 | 2.8 | 118 | −3.13% | −6.06% | — |
| 03/25 | 3.2 | 1.2 | 3.4 | 5.4 | 118 | −0.32% | −3.02% | — |
| 02/25 | 4.3 | 0.9 | 4.6 | 8.1 | 113 | −3.79% | −2.71% | — |
| 01/25 | 9.2 | 0.4 | 16 | 25 | 110 | +1.12% | +1.12% | — |
| 12/24 | 13 | 0.6 | 23 | 36 | 84 | −1.73% | +0.55% | — |
| 11/24 | 5.7 | 0.3 | 17 | 22 | 49 | +3.14% | +2.33% | — |
| 10/24 | 3.5 | 0.4 | 18 | 21 | 26 | −0.79% | −0.79% | — |
| 09/24 | 0.8 | 0.0 | 5.6 | 6.3 | 6.3 | 0.00% | — |
| שנה | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים בסוף השנה (מ׳ ₪) | תשואה שנתית (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (9 ח׳) | 17 | 7.6 | -29 | -19 | 120 | +7.85% |
| 2025 | 42 | 12 | 15 | 45 | 132 | +2.39% |
| 2024 (4 ח׳) | 23 | 1.2 | 63 | 85 | 84 | +0.55% |
הסכומים במיליוני ₪ · מקור: גמל-נט, משרד האוצר.
קרנות דומות
חלופות מאותה קטגוריה להשוואה.
דיווחים ומסמכים
מסמכים אחרונים לצפייה ולהורדה.
עלויות
ממוצעי דמי הניהול והעלות השנתית במסלול.
- 0.69% ממוצע דמי ניהול מצבירה
- 0.00% ממוצע דמי ניהול מהפקדה
- — ממוצע עלות שנתית צפויה
הממוצעים מחושבים עבור כלל החוסכים במסלול ואינם בהכרח דמי הניהול של המשתמש. העלות השנתית — לפי נתוני המחשבון.
הנתונים להמחשה בלבד ואינם מהווים המלצה.