מנורה מבטחים פנסיה מסלול אג"ח ממשלות
החליקו למדדים נוספים ←
בקרן פנסיה מוצגים גם איזון אקטוארי, דמי ניהול מהפקדה ותחזית צבירה עד הפרישה.
ביצועים
תשואת המסלול מול ממוצע מסלולי אחר בפנסיה מקיפה, בהתאם לתקופה שנבחרה.
החליקו למדדים נוספים ←
הקרן מעל חציון הקטגוריה ב־0.0 נקודות אחוז ב־12 החודשים האחרונים.
מיקום בקטגוריה
מיקום המסלול מול מסלולי אחר דומים בקרנות פנסיה מקיפות.
המסלול נמצא ברבעון העליון בתשואה ל־12 חודשים מבין 1 מסלולי אחר בקרנות פנסיה מקיפות.
סיכון
מדדי תנודתיות וירידה ביחס לקבוצה.
איזון אקטוארי אחרון: −0.07% · דיווח 06/26
שארפ — תשואה ביחס לסיכון; גבוה יותר עדיף. · סטיית תקן — מידת התנודתיות; נמוכה יותר יציבה יותר. · ירידה מרבית — הירידה החדה ביותר משיא לשפל ב־12 חודשים.
מחשבון צבירה
סימולציה לפי יתרה, הפקדה חודשית, תשואה ודמי ניהול.
בפנסיה התוצאה מוצגת כצבירה, אחרי דמי ניהול מהפקדה (1.73%); המרה לקצבה תלויה במקדם ובנתוני העמית.
חשיפות והרכב
התפלגות הנכסים והחשיפות המרכזיות לפי הדיווח האחרון.
חשיפות מרכזיות
- 96.3% ישראלמרכז הכובד בתיק
- 3.7% חו״ללפי דיווח אחרון
- 3.9% מט״חלפי דיווח אחרון
- 0.0% מניותלפי דיווח אחרון
- 9.6% לא סחירלפי דיווח אחרון
חלוקת נכסים
- 0.0% מניות
- 100.0% אג״ח, מזומן ואחר
נתונים היסטוריים
דיווחים חודשיים: תשואות, תנועות ונכסים. ניתן לעבור לתצוגה שנתית.
החליקו שמאלה לעמודות נוספות ←
| חודש | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים (מ׳ ₪) | חודשי (%) | YTD (%) | שנה (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/26 | 3.5 | 22 | 1.1 | -17 | 793 | +0.15% | +3.44% | +4.52% |
| 08/26 | 3.7 | 24 | -1.4 | -22 | 809 | +0.42% | +3.29% | +5.17% |
| 07/26 | 4.1 | 23 | 13 | -6.2 | 827 | +0.10% | +2.86% | +5.57% |
| 06/26 | 3.6 | 33 | -7.5 | -37 | 832 | +0.52% | +2.75% | +5.68% |
| 05/26 | 3.8 | 24 | 16 | -3.8 | 865 | +1.19% | +2.22% | +6.23% |
| 04/26 | 4.1 | 16 | 17 | 4.8 | 859 | +0.76% | +1.02% | +5.07% |
| 03/26 | 4.6 | 8.7 | 59 | 55 | 847 | −0.38% | +0.26% | +5.26% |
| 02/26 | 3.3 | 8.9 | 38 | 33 | 796 | +0.19% | +0.64% | +5.82% |
| 01/26 | 3.4 | 16 | 6.9 | -6.1 | 762 | +0.45% | +0.45% | +6.31% |
| 12/25 | 3.6 | 7.3 | -19 | -22 | 764 | +0.13% | +6.07% | +6.07% |
| 11/25 | 3.4 | 12 | 23 | 14 | 786 | +0.41% | +5.93% | +6.40% |
| 10/25 | 3.7 | 16 | 6.8 | -5.1 | 768 | +0.50% | +5.50% | +7.09% |
| 09/25 | 3.6 | 45 | 12 | -29 | 769 | +0.77% | +4.97% | +6.69% |
| 08/25 | 3.8 | 2.1 | 4.8 | 6.5 | 793 | +0.80% | +4.17% | +6.70% |
| 07/25 | 4.4 | 19 | -2.6 | -17 | 780 | +0.21% | +3.34% | +6.72% |
| 06/25 | 4.0 | 19 | 12 | -3.5 | 795 | +1.04% | +3.13% | +7.31% |
| 05/25 | 4.1 | 26 | -2.9 | -25 | 790 | +0.08% | +2.06% | — |
| 04/25 | 4.1 | 17 | 15 | 2.2 | 815 | +0.95% | +1.98% | — |
| 03/25 | 3.9 | 7.3 | 47 | 43 | 805 | +0.15% | +1.02% | — |
| 02/25 | 3.8 | 4.5 | 17 | 17 | 761 | +0.65% | +0.87% | — |
| 01/25 | 3.8 | 3.8 | -8.7 | -8.7 | 739 | +0.22% | +0.22% | — |
| 12/24 | 4.2 | 3.5 | -20 | -19 | 746 | +0.45% | +4.05% | — |
| 11/24 | 3.8 | 3.9 | -13 | -13 | 761 | +1.06% | +3.59% | — |
| 10/24 | 3.9 | 10 | -11 | -17 | 766 | +0.12% | +2.50% | — |
| 09/24 | 4.2 | 37 | -13 | -46 | 783 | +0.78% | +2.38% | — |
| 08/24 | 4.3 | 20 | 14 | -1.4 | 822 | +0.82% | +1.59% | — |
| 07/24 | 4.6 | 34 | 31 | 0.9 | 817 | +0.76% | +0.76% | — |
| שנה | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים בסוף השנה (מ׳ ₪) | תשואה שנתית (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (9 ח׳) | 34 | 177 | 142 | -0.4 | 793 | +3.44% |
| 2025 | 46 | 179 | 104 | -28 | 764 | +6.07% |
| 2024 (6 ח׳) | 25 | 109 | -12 | -96 | 746 | +4.05% |
הסכומים במיליוני ₪ · מקור: פנסיה-נט, משרד האוצר.
קרנות דומות
חלופות מאותה קטגוריה להשוואה.
דיווחים ומסמכים
מסמכים אחרונים לצפייה ולהורדה.
עלויות
ממוצעי דמי הניהול והעלות השנתית במסלול.
- 0.15% ממוצע דמי ניהול מצבירה
- 1.73% ממוצע דמי ניהול מהפקדה
- — ממוצע עלות שנתית צפויה
ממוצעי דמי הניהול מחושבים לכלל העמיתים במסלול ואינם בהכרח התנאים האישיים של המשתמש. העלות השנתית — מהצבירה ומההפקדות, לפי נתוני המחשבון.
הנתונים להמחשה בלבד ואינם מהווים המלצה.