מגדל גמל להשקעה מסלול עוקב מדדים - גמיש
החליקו למדדים נוספים ←
בקופת גמל מוצגים גם דמי ניהול מצבירה ומהפקדה, חשיפות, הפקדות ומשיכות ותחזית צבירה.
ביצועים
תשואת הקרן מול ממוצע מסלול עוקב מדדים - גמיש, בהתאם לתקופה שנבחרה.
החליקו למדדים נוספים ←
הקרן מתחת לחציון הקטגוריה ב־4.2 נקודות אחוז ב־12 החודשים האחרונים.
מיקום בקטגוריה
כיצד הקופה ממוקמת מול קופות גמל במסלול עוקב מדדים - גמיש.
הקופה נמצאת ברבעון התחתון בתשואה ל־12 חודשים מבין 23 קופות גמל במסלול עוקב מדדים - גמיש.
סיכון
מדדי תנודתיות וירידה ביחס לקבוצה.
שארפ — תשואה ביחס לסיכון; גבוה יותר עדיף. · סטיית תקן — מידת התנודתיות; נמוכה יותר יציבה יותר. · ירידה מרבית — הירידה החדה ביותר משיא לשפל ב־12 חודשים.
מחשבון צבירה
סימולציה לפי יתרה, הפקדה חודשית, תשואה ודמי ניהול.
החישוב אינו כולל מס או שינוי בדמי הניהול; דמי ניהול מהפקדה אינם נכללים.
חשיפות והרכב
התפלגות הנכסים והחשיפות המרכזיות לפי הדיווח האחרון.
חשיפות מרכזיות
- 0.5% ישראללפי דיווח אחרון
- 99.5% חו״למרכז הכובד בתיק
- 2.6% מט״חלפי דיווח אחרון
- 99.5% מניותלפי דיווח אחרון
- 2.1% לא סחירלפי דיווח אחרון
חלוקת נכסים
- 99.5% מניות
- 0.5% אג״ח, מזומן ואחר
נתונים היסטוריים
דיווחים חודשיים: תשואות, תנועות ונכסים. ניתן לעבור לתצוגה שנתית.
החליקו שמאלה לעמודות נוספות ←
| חודש | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים (מ׳ ₪) | חודשי (%) | YTD (%) | שנה (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/26 | 1.1 | 0.1 | -0.3 | 0.8 | 45 | +2.03% | +1.66% | +0.78% |
| 08/26 | 0.6 | 0.8 | -0.8 | -0.9 | 43 | −0.71% | −0.36% | +0.30% |
| 07/26 | 0.5 | 0.2 | -1.0 | -0.8 | 44 | +1.79% | +0.35% | +1.04% |
| 06/26 | 0.5 | 0.5 | -2.4 | -2.3 | 44 | +4.66% | −1.42% | +0.29% |
| 05/26 | 0.7 | 0.5 | -2.7 | -2.4 | 45 | −1.60% | −5.81% | −5.37% |
| 04/26 | 0.6 | 0.2 | -1.4 | -1.0 | 48 | +0.35% | −4.27% | −4.17% |
| 03/26 | 0.7 | 0.8 | -3.4 | -3.6 | 49 | −4.63% | −4.61% | −6.00% |
| 02/26 | 0.9 | 0.2 | -4.5 | -3.7 | 55 | +1.65% | +0.02% | +0.77% |
| 01/26 | 1.6 | 0.9 | -6.3 | -5.5 | 57 | −1.60% | −1.60% | −1.25% |
| 12/25 | 2.0 | 0.6 | -5.9 | -4.4 | 64 | −1.07% | +0.29% | +0.29% |
| 11/25 | 0.8 | 0.6 | -5.6 | -5.5 | 69 | +0.12% | +1.38% | +0.55% |
| 10/25 | 0.7 | 0.6 | -2.8 | -2.6 | 75 | +0.09% | +1.25% | +0.39% |
| 09/25 | 0.8 | 0.8 | -5.4 | -5.4 | 77 | +1.54% | +1.16% | −1.33% |
| 08/25 | 1.3 | 1.0 | -4.1 | -3.8 | 81 | +0.02% | −0.37% | −0.04% |
| 07/25 | 1.4 | 0.6 | -4.1 | -3.3 | 85 | +1.04% | −0.39% | −0.99% |
| 06/25 | 1.1 | 0.6 | -2.2 | -1.7 | 88 | −1.25% | −1.42% | — |
| 05/25 | 0.9 | 0.5 | -1.3 | -0.9 | 90 | −0.35% | −0.17% | — |
| 04/25 | 1.5 | 0.8 | -2.3 | -1.6 | 92 | −1.57% | +0.18% | — |
| 03/25 | 1.5 | 0.5 | -2.9 | -1.9 | 95 | +2.24% | +1.78% | — |
| 02/25 | 2.8 | 0.5 | -3.8 | -1.5 | 95 | −0.39% | −0.45% | — |
| 01/25 | 4.5 | 0.4 | -3.9 | 0.3 | 97 | −0.06% | −0.06% | — |
| 12/24 | 3.9 | 1.0 | -4.4 | -1.4 | 97 | −0.81% | −0.60% | — |
| 11/24 | 2.4 | 0.6 | -1.1 | 0.7 | 99 | −0.04% | +0.21% | — |
| 10/24 | 1.9 | 0.5 | -0.8 | 0.5 | 98 | −1.63% | +0.25% | — |
| 09/24 | 2.5 | 0.7 | 0.1 | 1.8 | 99 | +2.87% | +1.91% | — |
| 08/24 | 2.4 | 0.5 | 0.1 | 2.1 | 95 | −0.93% | −0.93% | — |
| 07/24 | 1.9 | 0.6 | -0.8 | 0.5 | 94 | 0.00% | — | |
| 06/24 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00% | — |
| שנה | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים בסוף השנה (מ׳ ₪) | תשואה שנתית (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (9 ח׳) | 7.2 | 4.1 | -23 | -19 | 45 | +1.66% |
| 2025 | 19 | 7.3 | -44 | -32 | 64 | +0.29% |
| 2024 (7 ח׳) | 15 | 3.9 | -6.9 | 4.3 | 97 | −0.60% |
הסכומים במיליוני ₪ · מקור: גמל-נט, משרד האוצר.
קרנות דומות
חלופות מאותה קטגוריה להשוואה.
דיווחים ומסמכים
מסמכים אחרונים לצפייה ולהורדה.
עלויות
ממוצעי דמי הניהול והעלות השנתית במסלול.
- 0.63% ממוצע דמי ניהול מצבירה
- 0.00% ממוצע דמי ניהול מהפקדה
- — ממוצע עלות שנתית צפויה
הממוצעים מחושבים עבור כלל החוסכים במסלול ואינם בהכרח דמי הניהול של המשתמש. העלות השנתית — לפי נתוני המחשבון.
הנתונים להמחשה בלבד ואינם מהווים המלצה.