קופת גמל

הראל גמל להשקעה מניות סחיר

מספר קופה 15286 · הראל פנסיה וגמל בע"מ · גמל להשקעה · מסלול מניות סחיר

הוספה להשוואה + נתונים אחרונים: 30.09.2026 פעילה

החליקו למדדים נוספים ←

נכסים1.42 מיליארדש״ח
5 שניםמצטברת
3 שניםמצטברת
12 חודשים+28.8%תשואה
מתחילת השנה+11.61%תשואה
חודש+0.21%תשואה

בקופת גמל מוצגים גם דמי ניהול מצבירה ומהפקדה, חשיפות, הפקדות ומשיכות ותחזית צבירה.

ביצועים

תשואת הקרן מול ממוצע מסלול מניות סחיר, בהתאם לתקופה שנבחרה.

החליקו למדדים נוספים ←

3 שניםתשואה
12 חודשים+28.8%תשואה
מתחילת השנה+11.61%תשואה
חודש+0.21%תשואה
הקרןממוצע מסלול מניות סחיר
40%30%20%10%0%

הקרן מעל חציון הקטגוריה ב־6.1 נקודות אחוז ב־12 החודשים האחרונים.

מיקום בקטגוריה

כיצד הקופה ממוקמת מול קופות גמל במסלול מניות סחיר.

דירוג1 מתוך 15בקטגוריה
אחוזון תשואה10012 חודשים
פער מהחציון+6.1%מעל החציון

הקופה נמצאת ברבעון העליון בתשואה ל־12 חודשים מבין 15 קופות גמל במסלול מניות סחיר.

סיכון

מדדי תנודתיות וירידה ביחס לקבוצה.

ירידה מרבית−9.5%משיא לשפל · 12 ח׳
סטיית תקן—חציון המסלול 11.3%
שארפ—לפי גמל-נט

שארפ — תשואה ביחס לסיכון; גבוה יותר עדיף. · סטיית תקן — מידת התנודתיות; נמוכה יותר יציבה יותר. · ירידה מרבית — הירידה החדה ביותר משיא לשפל ב־12 חודשים.

מחשבון צבירה

סימולציה לפי יתרה, הפקדה חודשית, תשואה ודמי ניהול.

החישוב אינו כולל מס או שינוי בדמי הניהול; דמי ניהול מהפקדה אינם נכללים.

חשיפות והרכב

התפלגות הנכסים והחשיפות המרכזיות לפי הדיווח האחרון.

חשיפות מרכזיות

  • 81.8% ישראלמרכז הכובד בתיק
  • 18.2% חו״ללפי דיווח אחרון
  • 13.3% מט״חלפי דיווח אחרון
  • 96.5% מניותלפי דיווח אחרון
  • 14.8% לא סחירלפי דיווח אחרון

חלוקת נכסים

  • 96.5% מניות
  • 3.5% אג״ח, מזומן ואחר

נתונים היסטוריים

דיווחים חודשיים: תשואות, תנועות ונכסים. ניתן לעבור לתצוגה שנתית.

החליקו שמאלה לעמודות נוספות ←

חודשהפקדות
(מ׳ ₪)
משיכות
(מ׳ ₪)
העברות נטו
(מ׳ ₪)
צבירה נטו
(מ׳ ₪)
נכסים
(מ׳ ₪)
חודשי
(%)
YTD
(%)
שנה
(%)
09/26 23 8.9 -5.1 9.2 1,425 +0.21% +11.61% +28.76%
08/26 24 11 -33 -19 1,413 +1.28% +11.38% +34.47%
07/26 30 12 -10 7.5 1,435 +0.57% +9.97% +33.84%
06/26 45 11 37 72 1,404 −9.51% +9.35% +37.74%
05/26 61 8.9 109 160 1,477 +2.37% +20.84% +69.39%
04/26 43 4.8 72 110 1,284 +8.61% +18.04% +79.61%
03/26 69 0.0 146 215 1,082 −3.00% +8.68% +72.67%
02/26 68 0.0 120 188 918 +1.49% +12.04% +71.88%
01/26 78 0.0 104 182 708 +10.40% +10.40% +74.91%
12/25 43 0.0 65 108 474 +6.68% +63.03% +63.03%
11/25 23 0.0 40 62 340 +4.95% +52.82% +61.75%
10/25 12 0.0 20 32 263 +3.04% +45.62% +60.55%
09/25 11 0.0 18 28 223 +4.65% +41.32% +62.74%
08/25 8.0 0.0 14 22 185 +0.81% +35.04% +58.23%
07/25 11 0.0 34 45 162 +3.50% +33.95% +62.77%
06/25 4.8 0.0 12 16 113 +11.28% +29.42% —
05/25 2.8 0.0 2.9 5.7 85 +8.55% +16.31% —
04/25 2.6 0.0 4.2 6.8 73 +4.41% +7.14% —
03/25 4.0 0.0 12 16 64 −3.44% +2.62% —
02/25 3.9 0.0 9.5 13 49 +3.28% +6.28% —
01/25 5.5 0.0 10 16 35 +2.90% +2.90% —
12/24 3.8 0.0 6.6 10 19 +5.84% +21.51% —
11/24 0.9 0.0 1.3 2.3 8.0 +4.17% +14.81% —
10/24 0.3 0.0 2.2 2.5 5.4 +4.45% +10.21% —
09/24 0.2 0.0 0.8 1.0 2.8 +1.75% +5.51% —
08/24 0.0 0.0 0.0 0.0 1.7 +3.70% +3.70% —
07/24 0.0 0.0 1.6 1.6 1.6 0.00% —

הסכומים במיליוני ₪ · מקור: גמל-נט, משרד האוצר.

קרנות דומות

חלופות מאותה קטגוריה להשוואה.

השוואת הקרן חזרה למעלה ↑

דיווחים ומסמכים

מסמכים אחרונים לצפייה ולהורדה.

עלויות

ממוצעי דמי הניהול והעלות השנתית במסלול.

  • 0.54% ממוצע דמי ניהול מצבירה
  • 0.00% ממוצע דמי ניהול מהפקדה
  • — ממוצע עלות שנתית צפויה

הממוצעים מחושבים עבור כלל החוסכים במסלול ואינם בהכרח דמי הניהול של המשתמש. העלות השנתית — לפי נתוני המחשבון.

הנתונים להמחשה בלבד ואינם מהווים המלצה.