הראל גמל להשקעה עוקב מדדים - גמיש
החליקו למדדים נוספים ←
בקופת גמל מוצגים גם דמי ניהול מצבירה ומהפקדה, חשיפות, הפקדות ומשיכות ותחזית צבירה.
ביצועים
תשואת הקרן מול ממוצע מסלול עוקב מדדים - גמיש, בהתאם לתקופה שנבחרה.
החליקו למדדים נוספים ←
הקרן מעל חציון הקטגוריה ב־6.4 נקודות אחוז ב־12 החודשים האחרונים.
מיקום בקטגוריה
כיצד הקופה ממוקמת מול קופות גמל במסלול עוקב מדדים - גמיש.
הקופה נמצאת ברבעון העליון בתשואה ל־12 חודשים מבין 23 קופות גמל במסלול עוקב מדדים - גמיש.
סיכון
מדדי תנודתיות וירידה ביחס לקבוצה.
שארפ — תשואה ביחס לסיכון; גבוה יותר עדיף. · סטיית תקן — מידת התנודתיות; נמוכה יותר יציבה יותר. · ירידה מרבית — הירידה החדה ביותר משיא לשפל ב־12 חודשים.
מחשבון צבירה
סימולציה לפי יתרה, הפקדה חודשית, תשואה ודמי ניהול.
החישוב אינו כולל מס או שינוי בדמי הניהול; דמי ניהול מהפקדה אינם נכללים.
חשיפות והרכב
התפלגות הנכסים והחשיפות המרכזיות לפי הדיווח האחרון.
חשיפות מרכזיות
- 61.4% ישראלמרכז הכובד בתיק
- 38.6% חו״ללפי דיווח אחרון
- 19.0% מט״חלפי דיווח אחרון
- 58.5% מניותלפי דיווח אחרון
- 0.0% לא סחירלפי דיווח אחרון
חלוקת נכסים
- 58.5% מניות
- 41.5% אג״ח, מזומן ואחר
נתונים היסטוריים
דיווחים חודשיים: תשואות, תנועות ונכסים. ניתן לעבור לתצוגה שנתית.
החליקו שמאלה לעמודות נוספות ←
| חודש | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים (מ׳ ₪) | חודשי (%) | YTD (%) | שנה (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/26 | 2.7 | 1.0 | 0.3 | 2.0 | 137 | +0.10% | +7.12% | +11.32% |
| 08/26 | 3.8 | 0.9 | 1.4 | 4.4 | 135 | +1.49% | +7.02% | +13.56% |
| 07/26 | 3.7 | 1.0 | 2.5 | 5.2 | 130 | +0.05% | +5.45% | +12.71% |
| 06/26 | 3.4 | 0.7 | 0.7 | 3.4 | 124 | −1.35% | +5.39% | +14.33% |
| 05/26 | 4.4 | 1.0 | -1.4 | 2.0 | 122 | +2.10% | +6.83% | +19.88% |
| 04/26 | 3.5 | 0.6 | -1.3 | 1.6 | 118 | +4.57% | +4.64% | +20.72% |
| 03/26 | 4.4 | 0.0 | -0.9 | 3.5 | 111 | −3.00% | +0.06% | +16.21% |
| 02/26 | 6.6 | 0.0 | 2.3 | 8.9 | 112 | +0.84% | +3.16% | +17.22% |
| 01/26 | 9.5 | 0.0 | -1.2 | 8.4 | 102 | +2.30% | +2.30% | +16.50% |
| 12/25 | 8.4 | 0.0 | 5.8 | 14 | 92 | +1.36% | +15.31% | +15.31% |
| 11/25 | 4.9 | 0.0 | 0.4 | 5.3 | 76 | +0.76% | +13.76% | +14.57% |
| 10/25 | 2.4 | 0.0 | 0.4 | 2.9 | 70 | +1.75% | +12.91% | +15.92% |
| 09/25 | 2.5 | 0.0 | 1.6 | 4.1 | 66 | +2.11% | +10.96% | +14.46% |
| 08/25 | 2.6 | 0.0 | 0.9 | 3.5 | 61 | +0.73% | +8.67% | +13.80% |
| 07/25 | 3.9 | 0.0 | -2.0 | 1.9 | 57 | +1.49% | +7.88% | +14.51% |
| 06/25 | 2.0 | 0.0 | 1.0 | 3.0 | 54 | +3.44% | +6.30% | — |
| 05/25 | 1.8 | 0.0 | 1.2 | 3.0 | 49 | +2.82% | +2.76% | — |
| 04/25 | 2.3 | 0.0 | 1.5 | 3.8 | 45 | +0.66% | −0.05% | — |
| 03/25 | 2.6 | 0.0 | 3.9 | 6.5 | 41 | −2.16% | −0.71% | — |
| 02/25 | 3.8 | 0.0 | 2.5 | 6.4 | 36 | +0.22% | +1.48% | — |
| 01/25 | 3.3 | 0.0 | 2.9 | 6.1 | 29 | +1.26% | +1.26% | — |
| 12/24 | 4.1 | 0.0 | 2.7 | 6.8 | 23 | +0.71% | +6.14% | — |
| 11/24 | 1.9 | 0.0 | 3.5 | 5.4 | 16 | +1.95% | +5.39% | — |
| 10/24 | 1.0 | 0.0 | 1.6 | 2.6 | 10 | +0.46% | +3.37% | — |
| 09/24 | 1.6 | 0.0 | 0.8 | 2.4 | 7.5 | +1.53% | +2.90% | — |
| 08/24 | 0.6 | 0.0 | 2.4 | 3.0 | 5.0 | +1.35% | +1.35% | — |
| 07/24 | 0.1 | 0.0 | 1.7 | 1.8 | 1.9 | 0.00% | — |
| שנה | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים בסוף השנה (מ׳ ₪) | תשואה שנתית (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (9 ח׳) | 42 | 5.2 | 2.4 | 39 | 137 | +7.12% |
| 2025 | 41 | 0.0 | 20 | 61 | 92 | +15.31% |
| 2024 (6 ח׳) | 9.3 | 0.0 | 13 | 22 | 23 | +6.14% |
הסכומים במיליוני ₪ · מקור: גמל-נט, משרד האוצר.
קרנות דומות
חלופות מאותה קטגוריה להשוואה.
דיווחים ומסמכים
מסמכים אחרונים לצפייה ולהורדה.
עלויות
ממוצעי דמי הניהול והעלות השנתית במסלול.
- 0.56% ממוצע דמי ניהול מצבירה
- 0.00% ממוצע דמי ניהול מהפקדה
- — ממוצע עלות שנתית צפויה
הממוצעים מחושבים עבור כלל החוסכים במסלול ואינם בהכרח דמי הניהול של המשתמש. העלות השנתית — לפי נתוני המחשבון.
הנתונים להמחשה בלבד ואינם מהווים המלצה.