הראל פנסיה כללית אשראי ואג"ח
החליקו למדדים נוספים ←
בקרן פנסיה מוצגים גם איזון אקטוארי, דמי ניהול מהפקדה ותחזית צבירה עד הפרישה.
ביצועים
תשואת המסלול מול ממוצע מסלולי אשראי ואג"ח בפנסיה כללית, בהתאם לתקופה שנבחרה.
החליקו למדדים נוספים ←
הקרן מתחת לחציון הקטגוריה ב־0.3 נקודות אחוז ב־12 החודשים האחרונים.
מיקום בקטגוריה
מיקום המסלול מול מסלולי אשראי ואג"ח דומים בקרנות פנסיה כלליות.
המסלול נמצא ברבעון התחתון בתשואה ל־12 חודשים מבין 6 מסלולי אשראי ואג"ח בקרנות פנסיה כלליות.
סיכון
מדדי תנודתיות וירידה ביחס לקבוצה.
איזון אקטוארי אחרון: +0.02% · דיווח 06/26
שארפ — תשואה ביחס לסיכון; גבוה יותר עדיף. · סטיית תקן — מידת התנודתיות; נמוכה יותר יציבה יותר. · ירידה מרבית — הירידה החדה ביותר משיא לשפל ב־12 חודשים.
מחשבון צבירה
סימולציה לפי יתרה, הפקדה חודשית, תשואה ודמי ניהול.
בפנסיה התוצאה מוצגת כצבירה, אחרי דמי ניהול מהפקדה (1.14%); המרה לקצבה תלויה במקדם ובנתוני העמית.
חשיפות והרכב
התפלגות הנכסים והחשיפות המרכזיות לפי הדיווח האחרון.
חשיפות מרכזיות
- 73.0% ישראלמרכז הכובד בתיק
- 27.0% חו״ללפי דיווח אחרון
- 4.2% מט״חלפי דיווח אחרון
- 6.9% מניותלפי דיווח אחרון
- 12.2% לא סחירלפי דיווח אחרון
חלוקת נכסים
- 6.9% מניות
- 93.1% אג״ח, מזומן ואחר
נתונים היסטוריים
דיווחים חודשיים: תשואות, תנועות ונכסים. ניתן לעבור לתצוגה שנתית.
החליקו שמאלה לעמודות נוספות ←
| חודש | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים (מ׳ ₪) | חודשי (%) | YTD (%) | שנה (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/26 | 0.1 | 0.0 | -0.1 | 0.0 | 8.6 | −1.02% | +2.14% | +3.83% |
| 08/26 | 1.3 | 0.0 | -0.2 | 1.1 | 8.7 | +0.38% | +3.19% | +6.01% |
| 07/26 | 0.1 | 0.0 | 0.1 | 0.1 | 7.6 | −0.49% | +2.80% | +6.53% |
| 06/26 | 0.3 | 0.0 | -1.8 | -1.5 | 7.6 | +0.58% | +3.31% | +7.39% |
| 05/26 | 0.1 | 0.0 | 0.2 | 0.3 | 9.2 | +1.17% | +2.71% | +8.69% |
| 04/26 | 0.1 | 0.0 | 1.6 | 1.6 | 8.6 | +1.49% | +1.52% | +7.72% |
| 03/26 | 0.1 | 0.0 | 0.2 | 0.3 | 6.9 | −1.07% | +0.03% | +7.04% |
| 02/26 | 0.1 | 0.0 | 0.8 | 0.9 | 6.7 | +0.48% | +1.11% | +7.83% |
| 01/26 | 0.0 | 0.0 | 0.5 | 0.6 | 5.8 | +0.63% | +0.63% | +8.19% |
| 12/25 | 0.0 | 0.1 | 0.0 | 0.0 | 5.2 | +0.28% | +7.98% | +7.98% |
| 11/25 | 0.1 | 0.0 | 0.1 | 0.2 | 5.2 | +0.38% | +7.68% | +8.45% |
| 10/25 | 0.0 | 0.0 | 0.1 | 0.1 | 5.0 | +0.99% | +7.27% | +9.29% |
| 09/25 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 1.0 | 4.8 | +1.06% | +6.22% | +8.66% |
| 08/25 | 0.0 | 0.0 | 0.3 | 0.3 | 3.7 | +0.87% | +5.11% | +8.24% |
| 07/25 | 0.0 | 0.2 | -0.1 | -0.3 | 3.4 | +0.31% | +4.20% | +7.47% |
| 06/25 | 0.0 | 0.2 | -0.1 | -0.3 | 3.7 | +1.80% | +3.88% | +7.11% |
| 05/25 | 0.0 | 0.0 | 1.3 | 1.3 | 3.9 | +0.27% | +2.04% | — |
| 04/25 | 0.0 | 0.0 | 0.8 | 0.8 | 2.6 | +0.85% | +1.77% | — |
| 03/25 | 0.0 | 0.0 | -0.2 | -0.2 | 1.7 | −0.34% | +0.91% | — |
| 02/25 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.9 | +0.81% | +1.25% | — |
| 01/25 | 0.0 | 0.0 | 0.2 | 0.2 | 1.9 | +0.44% | +0.44% | — |
| 12/24 | 0.1 | 0.0 | 0.5 | 0.6 | 1.8 | +0.71% | +3.12% | — |
| 11/24 | 0.0 | 0.0 | -0.2 | -0.1 | 1.2 | +1.16% | +2.39% | — |
| 10/24 | 0.0 | 0.0 | 0.1 | 0.1 | 1.3 | +0.41% | +1.21% | — |
| 09/24 | 0.0 | 0.0 | 0.8 | 0.9 | 1.2 | +0.67% | +0.80% | — |
| 08/24 | 0.1 | 0.0 | 0.3 | 0.3 | 0.3 | +0.15% | +0.13% | — |
| 07/24 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | −0.02% | −0.02% | — |
| שנה | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים בסוף השנה (מ׳ ₪) | תשואה שנתית (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (9 ח׳) | 2.1 | 0.1 | 1.3 | 3.3 | 8.6 | +2.14% |
| 2025 | 0.3 | 0.5 | 3.3 | 3.1 | 5.2 | +7.98% |
| 2024 (6 ח׳) | 0.2 | 0.0 | 1.6 | 1.8 | 1.8 | +3.12% |
הסכומים במיליוני ₪ · מקור: פנסיה-נט, משרד האוצר.
קרנות דומות
חלופות מאותה קטגוריה להשוואה.
דיווחים ומסמכים
מסמכים אחרונים לצפייה ולהורדה.
עלויות
ממוצעי דמי הניהול והעלות השנתית במסלול.
- 0.15% ממוצע דמי ניהול מצבירה
- 1.14% ממוצע דמי ניהול מהפקדה
- — ממוצע עלות שנתית צפויה
ממוצעי דמי הניהול מחושבים לכלל העמיתים במסלול ואינם בהכרח התנאים האישיים של המשתמש. העלות השנתית — מהצבירה ומההפקדות, לפי נתוני המחשבון.
הנתונים להמחשה בלבד ואינם מהווים המלצה.