אינפיניטי השתלמות הלכה
החליקו למדדים נוספים ←
בקרן השתלמות מוצגים גם דמי ניהול מצבירה ומהפקדה, חשיפות, הפקדות ומשיכות ותחזית צבירה.
ביצועים
תשואת הקרן מול ממוצע מסלול הלכה יהודית, בהתאם לתקופה שנבחרה.
החליקו למדדים נוספים ←
הקרן מתחת לחציון הקטגוריה ב־1.0 נקודות אחוז ב־12 החודשים האחרונים.
מיקום בקטגוריה
כיצד הקרן ממוקמת מול קרנות השתלמות במסלול הלכה יהודית.
הקרן נמצאת מתחת לחציון בתשואה ל־12 חודשים מבין 17 קרנות במסלול הלכה יהודית.
סיכון
מדדי תנודתיות וירידה ביחס לקבוצה.
שארפ — תשואה ביחס לסיכון; גבוה יותר עדיף. · סטיית תקן — מידת התנודתיות; נמוכה יותר יציבה יותר. · ירידה מרבית — הירידה החדה ביותר משיא לשפל ב־12 חודשים.
מחשבון צבירה
סימולציה לפי יתרה, הפקדה חודשית, תשואה ודמי ניהול.
החישוב אינו כולל מס או שינוי בדמי הניהול; דמי ניהול מהפקדה אינם נכללים.
חשיפות והרכב
חשיפות לפי גמל-נט (30.09.2026) · חלוקת נכסים לפי רשימת הנכסים הרבעונית (30.09.2026).
חשיפות מרכזיות
- 0% ישראללפי דיווח אחרון
- 145.7% חו״למרכז הכובד בתיק
- 98.8% מט״חלפי דיווח אחרון
- 0.4% לא סחירלפי דיווח אחרון
חלוקת נכסים
- 0% מניות
- 39.11% אג״ח ממשלתי
- 0% אג״ח קונצרני
- 11.37% מזומן
- 49.52% אחר
הרכב נכסים בפועל
האחזקות המדווחות מכסות 99.96% מסך נכסי הקרן.
ע״פ רשימת הנכסים הרבעונית של הגוף המנהל · 30.09.2026
אין אחזקות במניות בדיווח האחרון של הקרן.
Top 8 אג״ח
39.13% מסך נכסי הקרן- 1.B 0 09/02/2711.42%5.6 מ׳ ₪
- 2.B 13/05/274.96%2.5 מ׳ ₪
- 3.B 0 11/27/264.29%2.1 מ׳ ₪
- 4.B 0 04/15/274.24%2.1 מ׳ ₪
- 5.B 0 07/08/274.13%2.0 מ׳ ₪
- 6.B 0 06/273.64%1.8 מ׳ ₪
- 7.B 05\08\273.41%1.7 מ׳ ₪
- 8.B 0 18/03/20273.04%1.5 מ׳ ₪
יתר האחזקות 60.83% · לא מדווח 0.04%
Top 5 מדדים ו־ETF
49.5% מסך נכסי הקרן- 1.קסם MSCI AC WORLD (D9.96%4.9 מ׳ ₪
- 2.הראל סל (MSCI AC WOR9.90%4.9 מ׳ ₪
- 3.MTF סל (4D) MSCI AC9.89%4.9 מ׳ ₪
- 4.תכלית סל (D4) MSCI A9.88%4.9 מ׳ ₪
- 5.אי.בי.אי סל MSCI AC9.87%4.9 מ׳ ₪
יתר האחזקות 50.46% · לא מדווח 0.04%
Top 3 פיקדונות ומק״מ
11.37% מסך נכסי הקרן- 1.JP MORGAN7.06%3.5 מ׳ ₪
- 2.מזרחי2.41%1.2 מ׳ ₪
- 3.מזרחי1.90%0.9 מ׳ ₪
יתר האחזקות 88.59% · לא מדווח 0.04%
אין אחזקות במט״ח בדיווח האחרון של הקרן.
אין אחזקות בקטגוריה זו בדיווח האחרון של הקרן.
נתונים היסטוריים
דיווחים חודשיים: תשואות, תנועות ונכסים. ניתן לעבור לתצוגה שנתית.
החליקו שמאלה לעמודות נוספות ←
| חודש | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים (מ׳ ₪) | חודשי (%) | YTD (%) | שנה (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/26 | 0.5 | 0.0 | 0.4 | 0.9 | 49 | +1.39% | +8.30% | +8.99% |
| 08/26 | 0.6 | 0.2 | 1.3 | 1.7 | 48 | +1.49% | +6.81% | +9.69% |
| 07/26 | 0.5 | 0.1 | 0.0 | 0.4 | 45 | +1.72% | +5.24% | +9.22% |
| 06/26 | 0.7 | 0.0 | 0.0 | 0.7 | 44 | +4.43% | +3.47% | +9.59% |
| 05/26 | 0.6 | 0.0 | 0.2 | 0.8 | 42 | +0.69% | −0.92% | +6.96% |
| 04/26 | 0.5 | 0.0 | 1.5 | 2.0 | 41 | +3.34% | −1.60% | +10.91% |
| 03/26 | 0.5 | 0.0 | 1.0 | 1.4 | 37 | −6.32% | −4.78% | +6.80% |
| 02/26 | 0.5 | 0.0 | -0.3 | 0.2 | 39 | +2.09% | +1.64% | +10.80% |
| 01/26 | 0.9 | 0.0 | -0.1 | 0.8 | 38 | −0.44% | −0.44% | +7.72% |
| 12/25 | 1.0 | 0.5 | 0.9 | 1.4 | 37 | −0.44% | +10.14% | +10.14% |
| 11/25 | 0.4 | 0.0 | 0.6 | 1.1 | 36 | −0.23% | +10.63% | +8.37% |
| 10/25 | 0.4 | 0.0 | 0.1 | 0.4 | 35 | +1.32% | +10.88% | +9.83% |
| 09/25 | 0.4 | 0.1 | 1.3 | 1.5 | 34 | +2.04% | +9.44% | +6.71% |
| 08/25 | 0.5 | 0.0 | -0.3 | 0.2 | 32 | +1.05% | +7.25% | +8.12% |
| 07/25 | 0.4 | 0.0 | -1.1 | -0.8 | 31 | +2.07% | +6.14% | +6.35% |
| 06/25 | 0.3 | 0.0 | 0.1 | 0.4 | 31 | +1.92% | +3.98% | +5.83% |
| 05/25 | 0.3 | 0.0 | 1.9 | 2.2 | 30 | +4.41% | +2.03% | +7.05% |
| 04/25 | 0.4 | 0.0 | 0.9 | 1.2 | 27 | −0.49% | −2.28% | +4.42% |
| 03/25 | 0.3 | 0.4 | 0.5 | 0.4 | 26 | −2.81% | −1.80% | +4.44% |
| 02/25 | 0.3 | 0.0 | 1.2 | 1.5 | 26 | −0.75% | +1.04% | — |
| 01/25 | 0.4 | 0.0 | 3.0 | 3.4 | 25 | +1.80% | +1.80% | — |
| 12/24 | 0.6 | 0.3 | 2.4 | 2.7 | 21 | −2.04% | +6.36% | — |
| 11/24 | 0.2 | 0.0 | 2.9 | 3.1 | 19 | +1.11% | +8.57% | — |
| 10/24 | 0.1 | 0.2 | 1.2 | 1.1 | 16 | −1.56% | +7.38% | — |
| 09/24 | 0.2 | 0.0 | 6.7 | 6.9 | 15 | +3.39% | +9.08% | — |
| 08/24 | 0.1 | 0.0 | 0.8 | 0.9 | 7.7 | −0.60% | +5.51% | — |
| 07/24 | 0.1 | 0.0 | 1.6 | 1.7 | 6.8 | +1.57% | +6.14% | — |
| 06/24 | 0.1 | 0.0 | 3.4 | 3.5 | 5.0 | +3.09% | +4.50% | — |
| 05/24 | 0.0 | 0.0 | 0.9 | 0.9 | 1.5 | +1.85% | +1.37% | — |
| 04/24 | 0.0 | 0.0 | 0.3 | 0.4 | 0.6 | −0.47% | −0.47% | — |
| 03/24 | 0.0 | 0.0 | 0.2 | 0.3 | 0.3 | 0.00% | — | |
| 02/24 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00% | — | |
| 01/24 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00% | — |
| שנה | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים בסוף השנה (מ׳ ₪) | תשואה שנתית (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (9 ח׳) | 5.3 | 0.3 | 4.0 | 9.1 | 49 | +8.30% |
| 2025 | 5.0 | 1.1 | 9.0 | 13 | 37 | +10.14% |
| 2024 | 1.3 | 0.5 | 20 | 21 | 21 | +6.36% |
הסכומים במיליוני ₪ · מקור: גמל-נט, משרד האוצר.
קרנות דומות
חלופות מאותה קטגוריה להשוואה.
דיווחים ומסמכים
מסמכים אחרונים לצפייה ולהורדה.
עלויות
ממוצעי דמי הניהול והעלות השנתית במסלול.
- 0.54% ממוצע דמי ניהול מצבירה
- 0.00% ממוצע דמי ניהול מהפקדה
- — ממוצע עלות שנתית צפויה
הממוצעים מחושבים עבור כלל החוסכים במסלול ואינם בהכרח דמי הניהול של המשתמש. העלות השנתית — לפי נתוני המחשבון.
הנתונים להמחשה בלבד ואינם מהווים המלצה.