מנורה מבטחים משלימה מניות
החליקו למדדים נוספים ←
בקרן פנסיה מוצגים גם איזון אקטוארי, דמי ניהול מהפקדה ותחזית צבירה עד הפרישה.
ביצועים
תשואת המסלול מול ממוצע מסלולי מניות בפנסיה כללית, בהתאם לתקופה שנבחרה.
החליקו למדדים נוספים ←
הקרן מעל חציון הקטגוריה ב־0.3 נקודות אחוז ב־12 החודשים האחרונים.
מיקום בקטגוריה
מיקום המסלול מול מסלולי מניות דומים בקרנות פנסיה כלליות.
המסלול נמצא מעל החציון בתשואה ל־12 חודשים מבין 8 מסלולי מניות בקרנות פנסיה כלליות.
סיכון
מדדי תנודתיות וירידה ביחס לקבוצה.
איזון אקטוארי אחרון: +0.11% · דיווח 06/26
שארפ — תשואה ביחס לסיכון; גבוה יותר עדיף. · סטיית תקן — מידת התנודתיות; נמוכה יותר יציבה יותר. · ירידה מרבית — הירידה החדה ביותר משיא לשפל ב־12 חודשים.
מחשבון צבירה
סימולציה לפי יתרה, הפקדה חודשית, תשואה ודמי ניהול.
בפנסיה התוצאה מוצגת כצבירה, אחרי דמי ניהול מהפקדה (1.05%); המרה לקצבה תלויה במקדם ובנתוני העמית.
חשיפות והרכב
התפלגות הנכסים והחשיפות המרכזיות לפי הדיווח האחרון.
חשיפות מרכזיות
- 32.9% ישראללפי דיווח אחרון
- 67.1% חו״למרכז הכובד בתיק
- 24.6% מט״חלפי דיווח אחרון
- 99.1% מניותלפי דיווח אחרון
- 9.4% לא סחירלפי דיווח אחרון
חלוקת נכסים
- 99.1% מניות
- 0.9% אג״ח, מזומן ואחר
נתונים היסטוריים
דיווחים חודשיים: תשואות, תנועות ונכסים. ניתן לעבור לתצוגה שנתית.
החליקו שמאלה לעמודות נוספות ←
| חודש | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים (מ׳ ₪) | חודשי (%) | YTD (%) | שנה (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/26 | 21 | 5.1 | 93 | 109 | 1,925 | +0.18% | +11.45% | +19.03% |
| 08/26 | 20 | 4.4 | 138 | 154 | 1,814 | +2.19% | +11.25% | +23.76% |
| 07/26 | 18 | 4.8 | 119 | 132 | 1,639 | −0.82% | +8.87% | +23.30% |
| 06/26 | 16 | 4.3 | 102 | 114 | 1,507 | −2.25% | +9.77% | +26.52% |
| 05/26 | 16 | 4.6 | 106 | 118 | 1,425 | +3.73% | +12.29% | +36.87% |
| 04/26 | 14 | 2.6 | 87 | 98 | 1,260 | +7.65% | +8.25% | +38.89% |
| 03/26 | 12 | 2.8 | 116 | 126 | 1,078 | −5.07% | +0.56% | +30.51% |
| 02/26 | 9.8 | 4.6 | 122 | 127 | 1,007 | +1.09% | +5.93% | +33.20% |
| 01/26 | 9.1 | 1.7 | 122 | 130 | 866 | +4.79% | +4.79% | +30.01% |
| 12/25 | 7.1 | 2.0 | 109 | 114 | 706 | +2.11% | +27.95% | +27.95% |
| 11/25 | 5.6 | 1.1 | 73 | 77 | 579 | +2.16% | +25.30% | +26.23% |
| 10/25 | 5.0 | 0.9 | 53 | 57 | 490 | +2.38% | +22.65% | +27.32% |
| 09/25 | 4.7 | 1.5 | 32 | 35 | 422 | +4.16% | +19.80% | +25.01% |
| 08/25 | 4.0 | 0.5 | 57 | 60 | 370 | +1.81% | +15.02% | +23.15% |
| 07/25 | 3.8 | 1.6 | 41 | 43 | 304 | +1.77% | +12.97% | +22.42% |
| 06/25 | 3.0 | 1.0 | 24 | 26 | 256 | +5.75% | +11.01% | +22.54% |
| 05/25 | 3.0 | 0.6 | 11 | 14 | 217 | +5.26% | +4.97% | +16.99% |
| 04/25 | 2.4 | 0.8 | 15 | 17 | 193 | +1.16% | −0.27% | +13.47% |
| 03/25 | 2.3 | 0.4 | 22 | 24 | 173 | −3.12% | −1.42% | +8.87% |
| 02/25 | 1.9 | 0.8 | 29 | 30 | 156 | −1.33% | +1.76% | +16.53% |
| 01/25 | 1.9 | 0.2 | 23 | 25 | 127 | +3.13% | +3.13% | +23.68% |
| 12/24 | 1.5 | 0.2 | 13 | 14 | 99 | +0.74% | +21.11% | +21.11% |
| 11/24 | 1.3 | 0.2 | 7.2 | 8.3 | 84 | +3.04% | +20.22% | +24.64% |
| 10/24 | 1.2 | 0.2 | 5.6 | 6.6 | 74 | +0.52% | +16.67% | +25.47% |
| 09/24 | 1.1 | 0.2 | 3.2 | 4.1 | 67 | +2.61% | +16.07% | +19.60% |
| 08/24 | 1.1 | 0.2 | 7.6 | 8.6 | 61 | +1.21% | +13.12% | +14.15% |
| 07/24 | 1.0 | 0.1 | 7.6 | 8.5 | 52 | +1.87% | +11.77% | +14.90% |
| 06/24 | 0.7 | 0.1 | 5.8 | 6.4 | 43 | +0.96% | +9.71% | — |
| 05/24 | 0.6 | 0.1 | 6.6 | 7.1 | 36 | +2.09% | +8.67% | — |
| 04/24 | 0.6 | 0.0 | 5.9 | 6.4 | 28 | −2.94% | +6.45% | — |
| 03/24 | 0.4 | 0.1 | 5.4 | 5.8 | 23 | +3.70% | +9.67% | — |
| 02/24 | 0.3 | 0.1 | 1.9 | 2.1 | 16 | +4.72% | +5.76% | — |
| 01/24 | 0.3 | 0.0 | 2.9 | 3.2 | 13 | +0.99% | +0.99% | — |
| 12/23 | 0.2 | 0.0 | 2.3 | 2.5 | 10 | +3.68% | +2.81% | — |
| 11/23 | 0.1 | 0.0 | 1.4 | 1.5 | 7.3 | +3.72% | −0.84% | — |
| 10/23 | 0.1 | 0.0 | 3.4 | 3.5 | 5.6 | −4.18% | −4.40% | — |
| 09/23 | 0.0 | 0.0 | 2.0 | 2.1 | 2.2 | −2.07% | −0.23% | — |
| 08/23 | 0.0 | 0.0 | 0.2 | 0.2 | 0.2 | +1.88% | +1.88% | — |
| שנה | הפקדות (מ׳ ₪) | משיכות (מ׳ ₪) | העברות נטו (מ׳ ₪) | צבירה נטו (מ׳ ₪) | נכסים בסוף השנה (מ׳ ₪) | תשואה שנתית (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (9 ח׳) | 136 | 35 | 1,006 | 1,107 | 1,925 | +11.45% |
| 2025 | 45 | 11 | 490 | 523 | 706 | +27.95% |
| 2024 | 10 | 1.4 | 72 | 81 | 99 | +21.11% |
| 2023 (5 ח׳) | 0.4 | 0.1 | 9.3 | 9.7 | 10 | +2.81% |
הסכומים במיליוני ₪ · מקור: פנסיה-נט, משרד האוצר.
קרנות דומות
חלופות מאותה קטגוריה להשוואה.
דיווחים ומסמכים
מסמכים אחרונים לצפייה ולהורדה.
עלויות
ממוצעי דמי הניהול והעלות השנתית במסלול.
- 0.26% ממוצע דמי ניהול מצבירה
- 1.05% ממוצע דמי ניהול מהפקדה
- — ממוצע עלות שנתית צפויה
ממוצעי דמי הניהול מחושבים לכלל העמיתים במסלול ואינם בהכרח התנאים האישיים של המשתמש. העלות השנתית — מהצבירה ומההפקדות, לפי נתוני המחשבון.
הנתונים להמחשה בלבד ואינם מהווים המלצה.